Αθλητικά

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ18 ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων

5 Ιουλίου 2020, 17:01
Τι έκαναν όλοι οι αθλητές της ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας που συμμετείχαν

 
 
 

 

Εγιναν τo Σάββατο οι αγώνες του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Στίβου Κ18 στο Στάδιο Χαλκίδας. Ηταν για φέτος η μοναδική ευκαιρία, για τους αθλητές-τριες να κερδίσουν το εισιτήριο πρόκρισης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στη Λάρισα στις 25-26 Ιουλίου.

Τα αποτελέσματα των αγοριών για τους συλλόγους της ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας ήταν:

 

  100M ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 11,79
2 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11,86
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 12,07
4 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12,26
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12,68
6 ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  12,83
7 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.90
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,07
9 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13.40
10 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13,53
11 ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 14,19
12 ΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 14,93
         
  200Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  23,43
2 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 23,97
3 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,13
4 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 24,47
5 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,56
6 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24,59
7 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 25,46
8 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ 25,62
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 25,76
10 ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 26,06
11 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. DNS
12 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ DNS
         
  400Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  50.70
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 54,97
3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57.40
4 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57,46
5 ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57,73
6 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 59,25
7 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 59,36
8 ΔΟΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,03,83
9 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ DNS
         
  800M ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2,02,93
2 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,09,74
3 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,12,42
4 ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2,12,87
         
  1500Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  4,35,95
2 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,42,85
3 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,52,59
4 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 5,27,66
         
  2000Μ ΣΤΗΠΛ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,26,76
2 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,38,10
3 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,45,33
4 ΜΕΚΡΑΣ   ΒΑΙΟΣ 2004 ΑΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6,49,55
         
  3000Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΚΟΣΤΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  10,24,14
2 ΣΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  11,07,79
3 ΤΟΛΙΑΣ  ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  11,10,43
4 ΔΟΞΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΓΚ
         
  110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 15,73
3        
  400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ      
Α6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,00,72
         
  4Χ100Μ ΑΝΡΩΝ      
1 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 48,41
  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ  
  ΚΩΤΤΑΚΗΣ  ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ  
  ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ  
2 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 49,25
  ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.  
  ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.  
  ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.  
3 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 49,79
  ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
  ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
  ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
         
  4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3,48,89
  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  
  ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  
  ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  
2 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,50,97
  ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  
  ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  
  ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  
         
  ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6,05 [+0,30]
2 ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6.00 [-0,80]
3 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 5,95 [-1,40]
4 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,87 [+0,30]
5 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,81 [-0,30]
6 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,50 [-0,20]
7 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,07 [-0,10]
8 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,98 [-0,20]
9 ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,41 [+0,70]
10 ΚΩΤΤΑΚΗΣ  ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΑΚΥΡΟΣ
11 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΚΥΡΟΣ
         
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 12,59 [-0,50]
2 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12,12 [-0,60]
3 ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,35  [-0,80]
         
  ΥΨΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  1,83
2 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,65
3 ΛΟΥΛΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1.60
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 1,55
         
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,23
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12,82
3 ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,08
4 ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  11,65
5 ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  10,48
6 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10,37
7 ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  10,22
         
  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  38,62
2 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 37,18
3 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 35,12
4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 20,25
5 ΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 20.00
         
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  40,55
2 ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  40.00
3 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30,05
4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 26,47
         
  100Μ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  13,24
2 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  13,28
3 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,41
4 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,46
5 ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13,88
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14,03.20
7 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14,03,30
8 ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14,18
9 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 14,22
10 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  14,38
11 ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14,46
12 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 14.70
12 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,77
14 ΝΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14,86
15 ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14,87
16 ΣΙΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  15,08
         
  200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26,49
2 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 27,83
3 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  28.20
4 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  28,64
5 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 28,72
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 28,75
7 ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ  2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  28,95
8 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  29,02
9 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 29,81
10 ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 29,94
11 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ  2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30,05
12 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΦΛΩΡΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30,07
12 ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  30,11
14 ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 30,53
15 ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 30,71
16 ΖΗΛΙΑΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ 2003 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 31,05
17 ΚΑΛΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 31,12
18 ΤΡΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 32,05
19 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΑΛΗΝΗ 2006 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 34,71
20 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 35,65
21 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 37,89
         
  400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,03,52
2 ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 1,05,11
3 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  1,05,29
4 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,05,55
5 ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1,10,17
         
  800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 2,33,82
         
  1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,06,70
2 ΜΕΞΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5,27,33
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,58,62
4 ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ  2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  6,23,42
5 ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  DNS
         
  3000M ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10,47,85
2 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 11,12,51
3 ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,57,74
         
  5000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 31,22,44
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ  2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  DNS
         
  100M ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 16.00
2 ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 17,28
3 ΤΖΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 17,92
4 ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18,12
         
  4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 52,76
  ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ  
  ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ  
  ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2020 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ  
2 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 52,87
  ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ  
  ΜΕΞΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ  
  ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ  
3 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  53,15
  ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   
  ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ  2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   
  ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   
4 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 54,62
  ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.  
  ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.  
  ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.  
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ DNS
  ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  
  ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  
  ΤΡΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  
         
  ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5,79 [+0,10]
2 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,49 [+0,70]
3 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,28 [+0,20]
4 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,95 [+0,30]
5 ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,87  [+0,10]
6 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4,80  [+0,30]
7 ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,69 [+0,10]
8 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ  ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΑΠΣ ΦΘΙΑ  ΛΑΜΙΑΣ 4,56 [+0,70]
9 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ  2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4,01 [[+0,10]
10 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3,92 [+0,30]
11 ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 3,89 [+0,20]
12 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,61 [+0,20]
13 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΚΥΡΗ
         
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12,14 [+2,00]
2 ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,38 [+1,30]
3 ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,54 [+1,40]
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 9,63 [+3,80]
         
  ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,61
2 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,58
3 ΣΒΕΤΖΟΥΡΗ ΞΕΝΙΑ  2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  1,58
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  1,58
5 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1,45
6 ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,35
7 ΚΟΡΔΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,35
8 ΤΣΙΛΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 1.30
         
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 11,97
2 ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,66
3 ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,62
4 ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 10,89
5 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.40
6 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,29
7 ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 10,12
8 ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 9,66
9 ΜΠΑΛΑΚΑ ΣΟΦΙΑ - ΛΟΥΚΙΑ 2003 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 9,33
10 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  8,46
11 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  7,99
12 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 7,28
13 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 7,24
         
  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 37.20
2 ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 36,56
3 ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 32,75
4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 27,45
5 ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 25,68
6 ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,45
7 ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 18.60
         
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  32,82
2 ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΗΝΑ 2005 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 31.80
3 ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 29,72
4 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 28.40
5 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  26,96
6 ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 26,95
7 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 26,33
8 ΚΑΦΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 24,66

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ