Αθλητικά

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ16: Οι συμμετοχές των αθλητών και αθλητριών από την Εύβοια

13 Ιουλίου 2020, 01:00
Πότε θα πάρουν μέρος και ποιοι θα είναι οι αντίπαλοί τους

Σήμερα και αύριο ολοκληρώνεται το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου Κ16 με τους αγώνες για τον 5ο όμιλο που γίνονται στον Αγιο Κοσμά, όπου θα λάβουν μέρος και οι αθλητές-τριες από την Εύβοια με αρκετά αγόρια και κορίτσια να έχουν ελπίδες διάκρισης.

Δείτε τη μέρα και ώρα που θα συμμετάσχουν στα ατομικά αγωνίσματα, καθώς και τους αντιπάλους τους με τη σειρά των επιδόσεων τους στους Διασυλλογικούς που έγιναν λίγες μέρες νωρίτερα και αποτέλεσαν κριτήριο πρόκρισης.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ - ΩΡΑ 5      
150 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 17.47
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 17.92
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.17
ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.40
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 18.45
ΠΑΤΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 18.46
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18.52
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.56
ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18.92
ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 19.00
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 19.16
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.34
       
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΩΡΑ 5.20      
150 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.72
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 20.29
ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.37
ΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ ΦΑΝΗ  ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.38
ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.72
ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20.75
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20.91
ΤΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.02
ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 21.07
ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 21.37
ΖΑΒΕΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 21.38
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 21.52
       
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΩΡΑ 5.40      
1200 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΤΖΟΒΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3:28.85
ΤΣΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:40.14
ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:41.21
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:42.40
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:42.84
ΓΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3:43.77
ΑΙΒΑΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3:44.53
ΣΟΥΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 3:46.06
       
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΩΡΑ 6      
ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝ. ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.70
ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.67
ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.63
ΛΙΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.59
ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1.59
ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 1.55
ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠOT. 1.50
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 1.50
       
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΩΡΑ 6.35      
200 EMΠ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 29.80
ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 30.58
ΣΧΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 30.92
ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤ. 31.14
ΤΡΕΝΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 31.31
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 31.37
ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ ΛΥΔΙΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 31.66
ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.96
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 32.57
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 33.23
ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 36.03
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 39.64
       
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΩΡΑ 7.30      
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ο.Φ.Η. 13.49
ΜΑΡΓΕΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.36
ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.08
ΚΙΟΚΑΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13.04
ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.89
ΓΚΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 12.84
ΓΕΡΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 12.61
ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ Ο.Φ.Η. 12.53
       
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΩΡΑ 7.35      
2000 ΦΕ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ ΑΡΕΣΤΗΣ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:32.74
ΑΛΜΠΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 7:13.87
ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 7:15.23
ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7:24.83
ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7:40.02
ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8:00.21
       
       
ΤΡΙΤΗ - ΩΡΑ 4.30      
80 ΕΜΠ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.05
ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.28
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.55
ΔΟΥΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.65
ΠΙΕΡΟΥΛΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΦΕΛ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 14.51
ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΓΙΑΝΤΣΕΒΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14.66
ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 14.71
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17.07
       
ΤΡΙΤΗ - ΩΡΑ 4.50      
100 ΕΜΠ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15.59
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15.77
ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16.55
       
ΤΡΙΤΗ - ΩΡΑ 5.15      
ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16    
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.65
ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ο.Φ.Η. 5.28
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.23
ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.17
ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.15
ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΙΡΑ-ΡΑΙΑΝΙ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 5.10
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 5.05
ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 5.00
       
ΤΡΙΤΗ - ΩΡΑ 6      
ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.58
ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.56
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.56
ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1.51
ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 1.51
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.48
ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.48
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.48
       
ΤΡΙΤΗ - ΩΡΑ 6      
ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16      
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.75
ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 11.38
ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.10
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.84
ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ 10.51
ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.46
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.15
ΚΙΣΙΓΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 10.05
       
ΤΡΙΤΗ - ΩΡΑ 6.20      
ΔΙΣΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16    
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.60
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ο.Φ.Η. 48.55
ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣ. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 45.78
ΣΟΥΛΑ ΚΡΙΣΤΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 40.85
ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 35.82
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 35.54
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.40
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 33.09
       
ΤΡΙΤΗ - ΩΡΑ 6.30      
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16    
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ο.Φ.Η. 6.52
ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.35
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 6.05
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΕΥΑΓΓΕ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.96
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5.90
ΑΛΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5.72
ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.65
ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 5.50
       
EΞΑΘΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Επίδοση
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ  
ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ  
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ  
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ  
ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ  
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ  

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΤΑΚΗ 1-3: Η κριτική του αγώνα που είχε ...Μεγάλο πρωταγωνιστή

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΤΑΚΗ 1-3: Η κριτική του αγώνα που είχε ...Μεγάλο πρωταγωνιστή
Αθλητικά
[18/04/2021 - 22:05]

Φωτοστιγμές από τη μάχη της ομάδας της Εύβοιας στην Φθιώτιδα. ...περισσότερα

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΤΑΚΗ 1-3: Μεγάλη νίκη με 3 γκολ του Λεωνίδα Μεγάλου

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΤΑΚΗ 1-3: Μεγάλη νίκη με 3 γκολ του Λεωνίδα Μεγάλου
Αθλητικά
[18/04/2021 - 18:50]

Η ομάδα της Εύβοιας επανήλθε με νίκη στο πρωτάθλημα   ...περισσότερα