Αθλητικά

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ18 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ: Οι συμμετοχές των αθλητών και αθλητριών από τη Χαλκίδα

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ18 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ: Οι συμμετοχές των αθλητών και αθλητριών από τη Χαλκίδα
24 Ιουλίου 2020, 14:03
Πότε θα πάρουν μέρος και ποιοι θα είναι οι αντίπαλοί τους

 

Στην πόλη της Λάρισας θα γίνει το Σαββατοκύριακο (25-26 Ιουλίου) το Πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ18.

 Η Χαλκίδα θα εκπροσωπηθεί από 2 αθλητές και 6 αθλήτριες.

Τη ...μερίδα του λέοντος έχει ο ΓΣ Νεάπολης που θα έχει 6 συμμετοχές με διπλή εκπροσώπηση στο δίσκο και το ύψος κοριτσιών.

Η Σοφία Σίδερη και η Ελένη Κουστιμπή θα πάρουν μέρος στο άλμα σε ύψος και η Μαριέτα Ξύδη με την Ζωή Γέραλη στη δισκοβολία.

Θηλυκή παρουσία θα έχει ο σύλλογος και στο τριπλούν με την Βαρβάρα Λέκκα, ενώ μοναδικός από το ισχυρό φύλο θα είναι ο Θανάσης Αποστόλου που θα τρέξει στα 400 εμπόδια.

Η 14χρονη Ευγενία Σχίζα θα πάρει μέρος στο άλμα σε μήκος για λογαριασμό του Τρίτωνα και ο Παλαιολόγος Μπρούζος στα 110 εμπόδια θα εκπροσωπήσει τον Ευβοϊκό ΓΑΣ.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους αντιπάλους των αθλητών/τριών της Χαλκίδας, με τη σειρά των επιδόσεων τους στους Διασυλλογικούς που έγιναν λίγες μέρες νωρίτερα και αποτέλεσαν κριτήριο πρόκρισης.

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18
Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 50.50
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 41.96
ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 40.78
ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 40.77
ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 40.00
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 39.32
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 39.27
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 38.75
ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37.70
ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 37.28
ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 36.56
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 36.09
         
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18
Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 1.65
ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.65
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.65
ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.65
ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.65
ΠΟΜΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.63
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.61
ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.61
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.61
ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.58
ΣΚΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.58
ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.58
ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 1.58
         
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18
Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.88
ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.81
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.79
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.79
ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.64
ΣΟΥΛΑ ΑΛΚΜΗΝΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.61
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 5.55
ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 5.55
ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.55
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.50
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.49
ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.45
         
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18
Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.80
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.14
ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.92
ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.87
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.80
ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 11.69
ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.49
ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.38
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11.31
ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 Ο.Φ.Η. 11.29
ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.13
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2003 Π.Α.Ο.Κ. 11.00
         
110 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ18
Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.78
ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.95
ΤΡΙΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 15.11
ΓΚΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.20
ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 15.27
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 15.39
ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 15.44
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.46
ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15.47
ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΙΣ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 15.51
ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15.55
ΡΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 15.63
ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 15.73
ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.74
ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.75
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.85
ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ  
         
400 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ18
Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 56.42
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56.67
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 Ο.Φ.Η. 57.61
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 57.87
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57.97
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 58.35
ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 58.40
ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 58.67
ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 58.99
ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 59.43
ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 59.62
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 59.89
ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1:00.00
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:00.34
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1:00.51
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:00.72

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Α΄  ΗΜΕΡΑ : ΠΡΩΙ -  ΣΑΒΒΑΤΟ 25   ΙΟΥΛΙΟΥ  2020

ΩΡΑ

    ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

09.15

110 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΜΑΤΙΚΟΣ

09.45

100 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.10

400 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.35

400 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

11.00

100 μ. 

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

11.25

100 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

 

Α΄ ΗΜΕΡΑ : ΑΠΟΓΕΥΜΑ - ΣΑΒΒΑΤΟ25  ΙΟΥΛΙΟΥ  2020

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

17.00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ   (Βοηθητικο)

17.20

110 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

17.30

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17.40

100 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.00

ΥΨΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.00

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.00

100 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.20

100 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.30

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ 

18.40

1.500 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.45

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ 

19.00

1.500 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.00

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.20

400 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

19.40

400 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

19.40

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.00

2.000 μ. Φ.Ε.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.20

2.000 μ. Φ.Ε.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.40

4 Χ 100 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

21.00

4 X100 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

21.20

5.000 μ. ΒΑΔΗΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

Β΄ ΗΜΕΡΑ :  ΠΡΩΪ -  ΚΥΡΙΑΚΗ  26 ΙΟΥΛΙΟΥ  2020

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

08.10

10.000 μ ΒΑΔΗΝ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

09.20

400 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

09.45

400 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.10

200 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.35

200 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

 

Β΄ ΗΜΕΡΑ :  ΑΠΟΓΕΥΜΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ  26 ΙΟΥΛΙΟΥ  2020

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

16.45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ  (Βοηθητικό)

17.30

400 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

17.50

400 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

17.50

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17.50

ΥΨΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17.50

ΜΗΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.10

200 μ. 

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.15

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.30

200 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.50

800 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.10

800 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.30

3.000 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

 ΤΕΛΙΚΟΣ

19.20

ΜΗΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.35

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.50

3.000 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.10

4 Χ 400 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

20.30

4 Χ 400 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η Μελίνα Χριστοδούλου ...πετάει για Αμερική

Η Μελίνα Χριστοδούλου ...πετάει για Αμερική
Αθλητικά
[15/01/2021 - 14:15]

Τι άλλο μπορείτε να διαβάσετε στις στήλες των αθλητικών της έντυπης «Γνώμης». ...περισσότερα

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Αυτές είναι ώρες λειτουργίας για αθλητές και κοινό

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Αυτές είναι ώρες λειτουργίας για αθλητές και κοινό
Αθλητικά
[14/01/2021 - 21:00]

Μέχρι τρία άτομα τα γκρουπ προπόνησης συμπεριλαμβανομένου του προπονητή. ...περισσότερα