Αθλητικά

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (κλήρωση πρωταθλήματος): Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου 2020-2021

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (κλήρωση πρωταθλήματος): Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου 2020-2021
8 Σεπτεμβρίου 2020, 11:00
Εκτός έδρας η Αρτάκη στην πρεμιέρα και ο Ηρακλής παίζει στα Ψαχνά

 

Οριστικά με 11 ομάδες θα διεξαχθεί ο 4ος όμιλος της Γ' Εθνικής όπου συμμετέχουν και οι δυο ομάδες της Εύβοιας, Ηρακλής Ψαχνών και ΑΟ Ν. Αρτάκης.

Πριν ξεκινήσει η κλήρωση, ο πρόεδρος Επιτροπής Διοργανώσεων Παναγιώτης Δημητρίου επιβεβαίωσε πως η πρώτη σέντρα της σεζόν θα γίνει στις 11 Οκτωβρίου.

H μετάθεση της πρεμιέρας έγινε επειδή δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα το τοπίο με τη Super League 2 και τη Football League, γεγονός που έχει αφήσει σε εκκρεμότητα και την προκήρυξη της Γ' Εθνικής.

Η λήξη της σεζόν ορίστηκε στις 18 Απριλίου 2021, ενώ ο 1ος, ο 2ος και ο όμιλος της Κρήτης θα έχουν εμβόλιμες αγωνιστικές που θα γίνουν σε 4 Τετάρτες. Ειδικότερα στις 21/10, 18/11, 16/12, 7/1.

Για τους άλλους ομίλους (ανάμεσά τους και αυτός που συμμετέχουν οι ομάδες της Εύβοιας), οι αγωνιστικές θα πραγματοποιηθούν κανονικά χωρίς εμβόλιμες αγωνιστικές. Αρα, αν δεν υπάρξουν Κυριακές χωρίς αγωνιστική δράση, εκτός των γνωστών (γιορτές Χριστουγέννων-Πρωτοχρονιάς και Καθαρά Δευτέρα), τότε το πρωτάθλημα στον 4ο όμιλο θα ολοκληρωθεί στο τέλος Μαρτίου. 

Η ΕΠΟ, όπως ειπώθηκε, θα ζητήσει να έχει θεατές στα γήπεδα της Γ’ Εθνικής με κάποιο ποσοστό (περίπου 20%).

Η κλήρωση που ακολούθησε ανέδειξε ντέρμπι γειτονικό ανάμεσα στο Υπατο και την Αρτάκη, ενώ ο Ηρακλής θα παίξει στα Ψαχνά και ...θα πάρει γεύση από τις ομάδες της Μαγνησίας (ΕΠΣ Θεσσαλίας) παίζοντας με το Διαγόρα Στεφανοβικείου.

Το πρώτο ευβοϊκό ντέρμπι θα φιλοξενηθεί στο γήπεδο Αρτάκης την 7η αγωνιστική, όπου ο ΑΟΝΑ θα υποδεχτεί τον Ηρακλή Ψαχνών, πιθανότατα στις 22 Νοεμβρίου.

Δείτε τους αγώνες της πρεμιέρας 

1η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΡΕΠΟ

 

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 4ου ΟΜΙΛΟΥ

Α' ΓΥΡΟΣ

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
1η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΡΕΠΟ
Αγωνιστική
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΦΩΚΙΚΟΣ ΡΕΠΟ

 

Β' ΓΥΡΟΣ

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
12η Αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΡΕΠΟ
13η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΡΕΠΟ
14η Αγωνιστική
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΡΕΠΟ
15η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΡΕΠΟ
16η Αγωνιστική
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΡΕΠΟ
17η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ
18η Αγωνιστική
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΡΕΠΟ
19η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΡΕΠΟ
20η Αγωνιστική
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΦΩΚΙΚΟΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΡΕΠΟ
21η Αγωνιστική
ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΡΕΠΟ
22η Αγωνιστική
ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΦΩΚΙΚΟΣ ΡΕΠΟ

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι σκόρερ που ...τέλειωσαν τα ματς του Σαββάτου στο 90λεπτο

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι σκόρερ που ...τέλειωσαν τα ματς του Σαββάτου στο 90λεπτο
Αθλητικά
[19/09/2020 - 19:15]

Σκόραραν οι πρωτοεμφανιζόμενοι με τη νέα ομάδα τους Ντουλελλάρι, Γκάβαλης, Χασαπίδης, Μαναρίτσας και Βεζιρτζόγλου ...περισσότερα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ 2020-2021 (Α και Β ΦΑΣΗ): Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και οι αγώνες της Κυριακής

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ 2020-2021 (Α και Β ΦΑΣΗ): Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και οι αγώνες της Κυριακής
Αθλητικά
[19/09/2020 - 18:30]

Ενα παιχνίδι κρίθηκε στην παράταση, ένα στα πέναλτι κι ένα δεν έγινε ποτέ. ...περισσότερα