Αθλητικά

Α' ΕΠΣΕ (κλήρωση): Ολο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2020-2021

9 Σεπτεμβρίου 2020, 20:45
ΑΟΧ-ΟΛΥΜΠΟΣ, ΣΚΕΠΑΣΤΗ-ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ, ΛΗΛΑΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ και ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ στην πρεμιέρα

 

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
1η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
2η Αγωνιστική
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
3η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
5η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
6η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
7η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
8η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
9η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
10η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
11η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
12η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
13η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
14η Αγωνιστική
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
15η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
16η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
17η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
18η Αγωνιστική
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
19η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
20η Αγωνιστική
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
21η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
22η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
23η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
24η Αγωνιστική
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
25η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
26η Αγωνιστική
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
27η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
28η Αγωνιστική
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
29η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
30η Αγωνιστική
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2: Κερδισμένος βγήκε ο ...Σταυρός

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2: Κερδισμένος βγήκε ο ...Σταυρός
Αθλητικά
[25/10/2020 - 20:51]

Αποβλήθηκε στο 74' ο Μαναρίτσας των φιλοξενούμενων. ...περισσότερα

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7-0: Αλλαξε η ώρα, αλλά ...δεν άλλαξε συνήθεια

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7-0: Αλλαξε η ώρα, αλλά ...δεν άλλαξε συνήθεια
Αθλητικά
[25/10/2020 - 19:20]

Για δεύτερη Κυριακή η ομάδα της νότιας Εύβοιας πέτυχε 7 γκολ. Αυτή τη φορά ...αφιερωμένα στον πρόεδρο της ομάδας για τα γενέθλιά του! ...περισσότερα