Αθλητικά

Β' ΕΠΣΕ (κλήρωση): Ολο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2020-2021

9 Σεπτεμβρίου 2020, 21:23
Στο Βόρειο (1ο) και Νότιο (3ο) όμιλο

ΒΟΡΕΙΟΣ (1ος) ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική  
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
   
2η αγωνιστική  
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
   
3η αγωνιστική  
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
   
4η αγωνιστική  
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
   
5η αγωνιστική  
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
   
6η αγωνιστική  
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
   
7η αγωνιστική  
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
   
8η αγωνιστική  
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
   
9η αγωνιστική  
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

 

ΝΟΤΙΟΣ (3ος) ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική  
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
   
2η αγωνιστική  
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
   
3η αγωνιστική  
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
   
4η αγωνιστική  
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
   
5η αγωνιστική  
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
   
6η αγωνιστική  
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
   
7η αγωνιστική  
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
   
8η αγωνιστική  
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ
   
9η αγωνιστική  
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2: Κερδισμένος βγήκε ο ...Σταυρός

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2: Κερδισμένος βγήκε ο ...Σταυρός
Αθλητικά
[25/10/2020 - 20:51]

Αποβλήθηκε στο 74' ο Μαναρίτσας των φιλοξενούμενων. ...περισσότερα

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7-0: Αλλαξε η ώρα, αλλά ...δεν άλλαξε συνήθεια

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7-0: Αλλαξε η ώρα, αλλά ...δεν άλλαξε συνήθεια
Αθλητικά
[25/10/2020 - 19:20]

Για δεύτερη Κυριακή η ομάδα της νότιας Εύβοιας πέτυχε 7 γκολ. Αυτή τη φορά ...αφιερωμένα στον πρόεδρο της ομάδας για τα γενέθλιά του! ...περισσότερα