Ρεπό και το άλλο Σαββατοκύριακο
4 Μαρτίου 2011, 09:06
Για τις ομάδες της Α2 (2ος ομιλος). Δείτε το νέο πρόγραμμα για τις 12 και 13 Μαρτίου
Μόνο ο εξ αναβολής αγώνας ΣΚΥΡΟΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ θα διεξαχθεί για το 2ο όμιλο της Α2 κατηγορίας Εύβοιας το επόμενο Σαββατοκύριακο 12-13 Μαρτίου. Κανονικά θα γίνουν οι αγώνες στις υπολοιπες κατηγορίες και τον 1ο όμιλο της Α2. Δείτε το πρόγραμμα:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22η αγωνιστική) | ||||
ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ |
12-3-11 | 16,00 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΡΤΑΚΗ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
12-3-11 | 16,00 | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΔΡΟΣΙΑ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
12-3-11 | 16,00 | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΕΡΕΤΡΙΑ | ΠΡΑΣΙΝΟΥ |
12-3-11 | 16,00 | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΓΥΜΝΟΥ |
13-3-11 | 16,00 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΓΥΜΝΟΥ |
13-3-11 | 16,00 | KYMH | ΩΡΕΟΙ | ΚΥΜΗΣ |
13-3-11 | 16,00 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ | ΑΥΛΩΝΑΡΙ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
13-3-11 | 16,00 | ΚΡΙΕΖΑ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21η αγωνιστική) | ||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ |
12-3-11 | 16,00 | ΚΑΘΕΝΟΙ | ΑΤΤΑΛΗ | ΚΑΘΕΝΩΝ |
12-3-11 | 16,00 | ΓΟΥΒΕΣ | ΚΑΣΤΕΛΛΑ | ΓΟΥΒΩΝ |
12-3-11 | 16,00 | ΙΣΤΙΑΙΑ | ΑΙΔΗΨΟΣ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
12-3-11 | 16,00 | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΑ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
12-3-11 | 16,00 | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ | ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
13-3-11 | 16,00 | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΒΑΤΩΝΤΑΣ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
13-3-11 | 16,00 | ΠΙΣΣΩΝΑΣ | ΒΑΣΙΛΙΚΑ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ |
9-3-11 | 13,00 | ΑΛΑΤΣΑΤΑ | ΣΚΥΡΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
13-3-11 | 11,30 | ΣΚΥΡΟΣ | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΣΚΥΡΟΥ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20η αγωνιστική) | ||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ |
12-3-11 | 16,00 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΚΗΡΙΝΘΟΣ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
12-3-11 | 16,00 | ΑΓΙΟΣ | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΑΓΙΟΥ |
12-3-11 | 16,00 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ |
13-3-11 | 16,00 | ΠΑΠΑΔΕΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚ. | ΠΑΠΑΔΩΝ |
13-3-11 | 16,00 | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
13-3-11 | 16,00 | ΚΑΜΑΡΙΑ | ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
13-3-11 | 16,00 | ΛΙΧΑΔΑ | ΕΡΑΠΟΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΧ. |
2ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ |
12-3-11 | 16,00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΕΚ Χ. | ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧ. |
12-3-11 | 16,00 | ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΠΡΑΣΙΝΟ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
13-3-11 | 11,30 | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
13-3-11 | 11,30 | ΤΡΑΧΗΛΙ | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ |
13-3-11 | 12,00 | ΕΦΗΒΟΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ | ΓΥΜΝΟΥ |
13-3-11 | 11,00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χ. | ΕΥΒΟΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
13-3-11 | 16,00 | ΚΑΜΑΡΕΣ | ΖΑΡΑΚΕΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ | ||||
12-3-11 | 16,00 | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΛ. |
13-3-11 | 11,30 | ΜΑΝΤΟΥΔΙ | ΒΟΥΤΑΣ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
13-3-11 | 11,30 | ΜΕΤΟΧΙ ΚΗΡΕΩΣ | ΛΙΜΝΗ | ΜΕΤΟΧΙΟΥ Κ. |
13-3-11 | 12,30 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΜΙΣΤΡΟΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
13-3-11 | 12,30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
13-3-11 | 12,30 | ΑΧΛΑΔΕΡΗ | ΜΕΤΟΧΙ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
13-3-11 | 12,30 | ΜΟΝΟΔΡΙ | ΑΦΡΑΤΙ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |
13-3-11 | 16,00 | ΚΑΝΗΘΟΣ | ΟΚΤΩΝΙΑ | ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ |
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΒΥΖΑΝΤΙΟ | 3-0 Α.Α. | ||
ΠΑΟ Χ. | ΦΕ ΑΙΔΗΨΟΥ | 3-0 Α.Α. |