Αθλητικά

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ
16 Οκτωβρίου 2020, 13:35
O Γιώργος Κασομούλης στο ντέρμπι Μαντούδι-Προκόπι

 

Όλυμπος και Κάρυστος συναντιούνται μέσα σε λίγες μέρες στο Γυμνό (την Τετάρτη βρέθηκαν αντίπαλοι στο κύπελλο), για το πρωτάθλημα αυτή τη φορά, την Κυριακή και με διαιτητή τον Γιώργο Κασομούλη που θα έχει βοηθούς τους Παππά, Περιβολάρη. Ο ίδιος ρέφερι, το Σάββατο, θα διευθύνει το γειτονικό -και όχι μόνο- ντέρμπι του 1ου ομίλου της Β' ΕΠΣΕ Μαντούδι-Προκόπι με βοηθούς τον Αντώνη Ιωάννου και τον Αγγελο Παππά .

Στο Αφράτι, όπου παίζουν ο Λήλας με τον ΑΟΧ, διαιτητής θα είναι ο Στέλιος Φώτης (Δάλλας και Δελχάς οι βοηθοί του), ο οποίος την Κυριακή θα σφυρίξει στο Ν. Πύργο τον αγώνα του Ταξιάρχη με την αλώβητη μέχρι τώρα, Καστέλλα.

Δυο παιχνίδια στο νότιο όμιλο της Β' κατηγορίας θα διευθύνει ο Σάκης Παπακυριάκος. Το Σάββατο το γειτονικό ντέρμπι Δύστος-Κριεζά και την Κυριακή το ματς Ζάρκα-Μαρμάρι.

Β' κατηγορία θα σφυρίξει και ο Γιάννης Κηρύκος. Την πρώτη μέρα Προποντίδα-Αυλίδα και τη δεύτερη στα Ζάρκα τον αγώνα ανάμεσα στα Νέα Στύρα και τον πρωτοπόρο του ομίλου Νηλέα Νεοχωρίου.

Αξιολογημένος διαιτητής (Δ. Χουλιαράς) θα σφυρίξει στο ματς της Γ' κατηγορίας Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης κι ένας παλιός, ο Δανιηλίδης τον πρώτο αγώνα στο πρωτάθλημα του Πισσώνα με τη δυνατή ομάδα του Κύζικου.

Δείτε όλες τις τριάδες των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου:

 

Α' ΕΠΣΕ Διαιτητής Βοηθοί
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ- ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.-ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩ.
     
     
Β' ΕΠΣΕ -1ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤ.
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤ.
     
Β' ΕΠΣΕ -2ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡ.
ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
     
Β' ΕΠΣΕ -3ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.
     
     
Γ' ΕΠΣΕ -1ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
     
Γ' ΕΠΣΕ -2ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤ.
ΜΕΣΣΑΠΟΣ- ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. - ΓΚΑΡΑ ΣΤΥΛ.
     
Γ' ΕΠΣΕ -3ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΚΥΜΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. - ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ.
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ  - ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.
ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ - ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2: Κερδισμένος βγήκε ο ...Σταυρός

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2: Κερδισμένος βγήκε ο ...Σταυρός
Αθλητικά
[25/10/2020 - 20:51]

Αποβλήθηκε στο 74' ο Μαναρίτσας των φιλοξενούμενων. ...περισσότερα

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7-0: Αλλαξε η ώρα, αλλά ...δεν άλλαξε συνήθεια

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7-0: Αλλαξε η ώρα, αλλά ...δεν άλλαξε συνήθεια
Αθλητικά
[25/10/2020 - 19:20]

Για δεύτερη Κυριακή η ομάδα της νότιας Εύβοιας πέτυχε 7 γκολ. Αυτή τη φορά ...αφιερωμένα στον πρόεδρο της ομάδας για τα γενέθλιά του! ...περισσότερα