ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Αποτελέσματα Σαββάτου και το υπόλοιπο πρόγραμμα της Κυριακής
24 Οκτωβρίου 2020, 18:20
Μεγαλες νίκες Μακρυκάπας, Σκεπαστής και Αυλωναρίου-Ο Σταυρός πέρασε αλώβητος από το Προκόπι - Δυσκολεύτηκε αλλά κέρδισε ο Αμαρυνθιακός.
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | |||
Α' ΕΠΣΕ | ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 2-0 |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΛΗΛΑΣ | 1-1 |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 | 1-2 |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 3-2 |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | 1-0 |
Α' ΕΠΣΕ | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 0-2 |
Β-1ος | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 0-1 |
Β-2ος | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 3-1 |
Β-3ος | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ | 4-2 |
Γ-2ος | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 6-2 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | Ωρα 11.30 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-1ος | ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΓΟΥΒΩΝ |
Γ-1ος | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
Γ-2ος | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ | ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
Γ-2ος | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΒΟΥΡΚΟΥ |
Γ-2ος | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΜΕΣΣΑΠΟΣ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
Γ-3ος | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
Γ-3ος | ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | Ωρα 12.00 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-2ος | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ. |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | Ωρα 1.00 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | Ωρα 3.00 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ' ΕΘΝΙΚΗ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΤΑΛΑΝΤΗ | ΨΑΧΝΩΝ |
Γ' ΕΘΝΙΚΗ | ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΔΙΣΤΟΜΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | Ωρα 3.15 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧ. | ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ |
Β-1ος | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
Β-1ος | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
Β-1ος | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
Β-1ος | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
Β-2ος | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
Β-2ος | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
Β-2ος | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
Β-2ος | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Β-3ος | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
Β-3ος | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
Γ-3ος | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | Ωρα 3.30 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Β-3ος | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |