Αθλητικά

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (4ος όμιλος) ΣΚΟΡΕΡ: Πρώτος ο Δημήτρης Βεζιρτζόγλου του Ηρακλή Ψαχνών

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (4ος όμιλος) ΣΚΟΡΕΡ: Πρώτος ο Δημήτρης Βεζιρτζόγλου του Ηρακλή Ψαχνών
8 Ιουνίου 2021, 23:35
Δεύτερος με ένα γκολ λιγότερο ο Λεωνίδας Μεγάλος του ΑΟΝΑ - Όλοι οι σκόρερ του ομίλου

Ολοκληρώθηκε το μίνι πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και στον 4ο όμιλο η Εύβοια ...δεν πήρε την πρωτιά, αλλά ένας παίκτης της, κέρδισε τον τίτλο του πρώτου σκόρερ στον όμιλο.

Ο Δημήτρης Βεζιρτζόγλου του Ηρακλή Ψαχνών με το γκολ που πέτυχε στο φινάλε του πρωταθλήματος (με τον Αμβρυσσέα) προσπέρασε τον Λεωνίδα Μεγάλο της Αρτάκης με τον οποίο μετά την προτελευταία αγωνιστική μοιραζόταν την πρώτη θέση στον πίνακα των σκόρερ.

Δείτε ΟΛΟΥΣ τους σκόρερ του 4ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

 

1 ΒΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 8
2 ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΤΑΚΗ 7
3 ΒΛΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 6
4 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 4
5 ΖΥΓΚΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ 4
6 ΜΠΛΕΝΤΙ ΜΟΥΤΣΑ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 4
7 ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 3
8 ΚΑΡΑΪ ΡΟΝΥ ΥΠΑΤΟ 3
9 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΛΕΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 3
10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 2
11 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΤΑΚΗ 2
12 ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΩΚΙΚΟΣ 2
13 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ 2
14 ΚΟΤΖΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 2
15 ΜΠΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ 2
16 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2
17 ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 2
18 ΠΛΑΒΟΣ ΦΩΤΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 2
19 ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 2
20 ΚΑΡΑΛΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 1
  ΜΥΡΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 1
  ΒΙΕΝΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ 1
  ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ 1
  ΔΕΔΕΣ ΚΩΣΤΑΣ ΥΠΑΤΟ 1
  ΜΑΛΕΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1
  ΔΟΥΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1
  ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1
  ΣΟΥΛΚΑ ΑΒΕΛΑΝΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1
  ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1
  ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 1
  ΚΡΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1
  ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1
  ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 1
  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 1
  ΣΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 1
  ΖΕΝΟΥΝΙ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 1
  ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 1
  ΜΠΑΤΖΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1
  ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1
  ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1
  ΣΙΩΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1
  ΔΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1
  ΒΟΥΡΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1
  ΓΚΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1
  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1
  ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1
  ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΤΑΚΗ 1
  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΜΙΟΣ ΑΡΤΑΚΗ 1
  ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΚΗ 1
  ΠΑΝΑΓΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 1
  ΑΚΑΣΣΟΥ ΑΡΙΑΝ ΦΩΚΙΚΟΣ 1
  ΚΟΡΕΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΚΟΣ 1
  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΚΟΣ 1
  ΒΙΓΙΑΦΑΝΕ ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ 1
  ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ 2
  ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1
  ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒ. 1

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ