Αθλητικά

1ο ΓΚΑΛΑ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ: Ολα τα αποτελέσματα των αγώνων

20 Ιουνίου 2021, 11:30
Εγιναν στο Στάδιο Χαλκίδας με διοργανωτή τον Τρίτωνα

 

Με διοργανωτή τον Τρίτωνα Χαλκίδας έγινε το Σάββατο (19/6/21) το 1ο Γκαλά Αποστάσεων στο Στάδιο Χαλκίδας, όπου συμμετείχαν πάνω από 100 αθλητές-τριες. Τα αποτελέσματα ήταν:

 

  2000μ. με ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
1 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 Α.Σ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 7.20.98
2 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 7.28.21
3 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 7.44.06
4 ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2002 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 7.47.01
5 ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 8.36.99
         
  1200μ. Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ     
1 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.02.59
2 ΜΕΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4.04.29
3 ΠΑΠΙΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2009 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.07.17
4 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.07.81
5 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.14.65
6 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ  2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.14.99
7 ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.17.10
8 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 2008 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4.33.92
9 ΓΑΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4.38.14
         
  1200μ. Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ     
1 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.25.09
2 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.31.38
3 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3.32.23
4 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.32.99
5 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2007 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.40.11
6 ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 Γ.Α.Σ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3.45.88
7 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΤΣΑΣΙΟΣ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.53.36
8 ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΆΜΙΑΣ 4.04.83
9 ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 4.11.77
         
  800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΣΕΙΡΑ    
1 ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.27.86
2 ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ - ΜΑΝΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2005 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 2.31.82
3 ΜΟΥΡΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2.31.84
4 ΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.34.30
5 ΧΟΥΔΕΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.35.65
6 ΖΩΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.36.24
7 ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2.42.85
8 ΚΙΝΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.46.05
         
  800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΣΕΙΡΑ    
1 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΙΑΝΑ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.10.33
2 ΓΙΟΥΒΡΗ  ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.10.75
3 ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.12.82
4 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.18.05
5 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.21.80
6 ΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 2.23.12
7 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.24.77
8 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.25.70
9 ΙΛΑΡΙ -ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ  ΕΥΑ -ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2.26.60
         
  800μ. ΑΝΔΡΩΝ Α' ΣΕΙΡΑ    
1 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΥΔΡΙΑ 2.07.44
2 ΜΠΟΪΝΤΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 2.09.51
3 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.09.83
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.11.05
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.11.81
6 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΥΔΡΙΑ 2.12.16
  ΛΑΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ DNS
         
  800μ. ΑΝΔΡΩΝ Β' ΣΕΙΡΑ    
1 ΦΙΤΖΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1.58.14
2 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΣΚ. 2001 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1.58.88
3 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 1.59.19
4 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1.59.45
5 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2.00.00
6 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.01.27
7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2.01.41
8 ΛΑΠΟΥΣΗ ΦΑΜΠΙΟ  2002 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.01.83
9 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΕΑ " ΠΗΓΑΣΟΣ " ΛΑΡΙΣΑΣ 2.03.02
10 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2.04.71
11 ΑΡΜΑΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 1977 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.05.23
         
  800μ. ΑΝΔΡΩΝ Γ' ΣΕΙΡΑ    
1 ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΠΑΟ 1.50.95
2 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.51.41
3 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1.54.19
4 ΠΟΠΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΠΑΟΥ 1999 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.54.39
5 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.54.58
6 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.54.76
7 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 1.57.12
8 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.01.96
  ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2000 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ DNF
  ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ DNF
         
  1500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
1 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.30.90
2 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΣΟ (ΚΟΕΑΣ) 4.38.01
3 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.38.44
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 4.58.63
5 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.59.69
ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΦΙΛΆΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 5.00.85
6 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5.15.11
         
  ΜΙΛΙ ΑΝΔΡΩΝ    
1 ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 4.17.93
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.19.11
3 ΔΑΣΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2002 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4.25.11
4 ΣΑΤΟΝ ΧΕΝΡΥ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.35.13
5 ΠΑΛΛΟΥΜ ΜΙΚΧΕΛ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.36.08
6 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4.37.66
7 ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4.40.01
8 ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 4.41.98
9 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.52.07
10 ΤΖΟΒΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.56.23
11 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.04.89
12 ΑΛΛΟΥΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 5.08.87
13 ΠΟΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5.11.05
14 ΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 5.14.40
15 ΛΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5.19.62
  ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ DNF
         
  3000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
1 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 1997 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.17.63
2 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 10.21.95
3 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤ. 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.52.82
4 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 Γ. Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.53.32
5 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.59.46
6 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 11.21.01
7 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.24.02
8 ΜΠΟΥΡΤΖΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.30.65
         
  5000μ. ΑΝΔΡΩΝ    
1 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.39.28
2 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 15.42.78
3 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 15.49.78
4 ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1986 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 15.56.79
5 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 Γ.Σ . ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 16.22.29
6 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16.26.06
7 ΠΟΥΖΑΝΟΦ ΜΙΧΑΗΛΟ 1990 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.39.63
8 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1992 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 16.47.09
9 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 17.01.24
10 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 17.33.87
11 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 19.11.82
12 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 19.16.31
  ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ.ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ DNF
  ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ DNF
  ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟ 1994 ΑΌ ΜΥΚΟΝΟΥ DNF
  ΖΕΪΜΠΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ DNF
         
  10000μ. ΑΝΔΡΩΝ    
1 ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 34.14.85
2 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34.15.35
3 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1987 Α.Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34.42.46
  ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ DNF
  ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ DNF
  ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1997 ΠΑΟ DNF
  ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ DNF

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α' και Β' ΕΣΚΑΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

Α' και Β' ΕΣΚΑΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
Αθλητικά
[24/01/2022 - 12:57]

Τρεις νίκες από τις ομάδες της Εύβοιας - Ακάθεκτη συνεχίζει η ΑΓΕΧ ...περισσότερα

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 55-62: Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα τςη Ιστιαίας

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 55-62: Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα τςη Ιστιαίας
Αθλητικά
[24/01/2022 - 11:56]

Αποτελέσματα-Βαθμολογία- Επόμενη αγωνιστική στο 2ο όμιλο της Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ...περισσότερα