Αθλητικά

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ16: Με ελπίδες αρκετές για μετάλλια

28 Ιουνίου 2021, 09:44
Οι αθλητές από την ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας που συμμετέχουν στους αγώνες στον Αγιο Κοσμά.

Στον Αγιο Κοσμά αρχίζουν σήμερα (28/6) και θα ολοκληρωθούν αύριο (Τρίτη 29/6) οι αγώνες για τον 5ο όμιλο του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Στίβου Κ16.

Οι αγώνες θα γίνουν με την παρουσία κόσμου, που θα φτάσει στο 50% της πληρότητας του σταδίου. Για την παρουσία αθλητών, αθλητριών, προπονητών, συνοδών και φιλάθλων στις αθλητικές εγκαταστάσεις απαιτείται η επίδειξη αρνητικού αποτελέσματος self τεστ ή rapid τεστ, τελευταίου 24ώρου, ενώ για τους εμβολιασμένους ή για όσους έχουν νοσήσει το αντίστοιχο πιστοποιητικό.

Από την ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας θα συμμετάσχουν πάνω από 100 αθλητές και αθλήτριες, από τους οποίους αρκετοί είναι αυτοί, οι οποίοι σύμφωνα με τις επιδόσεις τους έχουν αρκετές ελπίδες να διακριθούν, όχι μόνο στον όμιλο αυτό, αλλλά και σε πανελλήνιο επίπεδο.

Η Ευγενία Σχίζα του Τρίτωνα Χαλκίδας είναι σίγουρα από τα φαβορί στο μήκος και στα 150 μέτρα, αφού έχει τις καλύτερες επιδόσεις πανελλήνια. Στο μήκος θα την ανταγωνιστεί για άλλη μια φορά και η Θέτιδα Γαραντζόγαννη του Ευβοϊκού, ενώ στα 150 μ. ικανή δείχνει και η Ευαγγελία Βαρσάμη του Πίνδαρου Θηβών.

Ο Γιάννης Παπαγεωργίου του Ευβοϊκού και ο Λάμπρος Σίδερης της Νεάπολης αναμένεται να δώσουν άλλη μια μάχη μεταξύ τους για την πρωτιά στο ύψος. Ο πρώτος θα πάρει μέρος και στο τετραπλούν με τη 2η καλύτερη επίδοση στον όμιλο.

Ικανός να ανεβεί στο βάθρο δυο φορές, στο δίσκο και τη σφαίρα, έχει δείξει ο Χρήστος Σούλα της Νεάπολης, ενώ η Νικολέτα Χατζηνικολάου του Ερμή Σχηματαρίου είναι υποψήφια νικήτρια στα 80 μ. και σε πανελλήνιο επίπεδο.

Ακόμη, στις ρίψεις έχουν βάλει υποψηφιότητα για το βάθρο η Κοτοπούλου (Εσπερου Λαμίας), η Κεπενέκου (Νεάπολης), η Σαλή (Ατλα Κύμης), ο Ισαακίδης (Ερμή Σχηματαρίου). Ακόμη, ο Στέλιος Κολόκας με τον Χριστόφορο Μανόπουλο της Αναγέννησης Λαμίας στα 1200 και 2000 αντίστοιχα, καθώς και η Ελένη Ζημιανίτη του Φιλαθλητικού Λαμίας.

Στις σκυταλοδρομίες η ομάδα του Πίνδαρου στα 4Χ80 κοριτσιών έχει κάνει το 2ο καλύτερο χρόνο φέτος, ενώ σφήνα μπορεί να μπει και ο Ευβοϊκός. Συμμετέχει και η Νεάπολη Χαλκίδας, η οποία είχε άκυρη αλλαγή στους Διασυλλογικούς. Ο ίδιος σύλλογος έχει τη 2η καλύτερη επίδοση στα 3Χ1200 αγοριών.

Δείτε όλες τις συμμετοχές από την ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας: 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Αγώνισμα Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
200M ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 34.06
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 1:50.77
ΕΞΑΘΛΟ ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΓΙΑΝΤΣΕΒΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ  
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 12.24
150 M ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.11
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6.00
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.35
2000 Μ ΦΥΣ ΕΜΠ ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8:06.75
200M ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2007 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 57.39
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2.00
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 12.01
150 M ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20.75
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:51.33
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΦΛΩΡΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:51.33
80 M ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 10.36
80 M ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ  
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 29.71
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 27.20
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΠΗΝΙΤΑ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 39.75
1200 Μ ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4:11.37
200M ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΠΙΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 35.66
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2008 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1.44
3000 Μ ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11:49.74
200M ΕΜΠΟΔΙΑ ΒΟΥΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 32.42
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΒΟΥΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:27.42
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:27.42
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΣΥΝΟΔΑΚΗ ΖΕΡΜΠΟΥΛΙΑ ΖΩΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:27.42
80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14.29
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.48
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 500ΓΡ ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37.94
150 M ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 19.47
1200 Μ ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4:11.65
2000 Μ ΦΥΣ ΕΜΠ ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8:19.47
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΣΙΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41.34
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41.34
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41.34
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41.34
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41.34
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14:05.63
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΧΑΤΖΗΛΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14:05.63
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14:05.63
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14:05.63
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΡΕΜΠΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14:05.63
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:58.57
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΤΣΑΚΟ ΜΕΙΣΙ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:58.57
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.45
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.44
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΖΩΗ 2008 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.40
200M ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΛΑΤΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ-ΒΑΣΙΛ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 34.80
80 M ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.35
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 41.74
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 41.74
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΜΥΤΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 41.74
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΜΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 41.74
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 41.74
ΕΞΑΘΛΟ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.86
1200 Μ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕ 2008 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 4:10.17
1200 Μ ΛΑΤΣΟΥΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 4:19.99
3000 Μ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 11:11.07
           
  ΑΓΟΡΙΑ        
Αγώνισμα Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
1200 Μ ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3:39.03
80 M ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 10.13
150 M ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 19.67
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 1:50.77
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 1:50.77
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 1:50.77
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 30.53
3000 M ΣΑΛΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:04.28
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΠΑΓΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:51.33
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:51.33
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 44.05
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΚΕΓΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 5.42
1200 Μ ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:35.14
2000 Μ ΦΥΣ ΕΜΠ ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2006 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 7:00.01
150 M ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.68
2000 Μ ΦΥΣ ΕΜΠ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7:12.21
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:08.37
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:08.37
ΣΚΥΤ.3Χ1200 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:08.37
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΣΟΥΛΑ ΚΡΙΣΤΟ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 42.87
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 35.01
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2008 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30.14
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.83
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.50
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ ΣΟΥΛΑ ΚΡΙΣΤΟ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14.56
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ ΦΡΑΓΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.27
3000 M ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10:40.41
2000 Μ ΦΥΣ ΕΜΠ ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 7:18.79
200M ΕΜΠΟΔΙΑ ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28.74
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:58.57
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:58.57
ΣΚΥΤ.4Χ200Μ ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:58.57
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.55
150 M ΜΑΡΤΣΕΒ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 18.78
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 43.45
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΙΣΑΚ ΜΑΡΚΟΣ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 43.45
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΣΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 43.45
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 43.45
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 43.45
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 43.45
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 31.04
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 1.81
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14.02
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.00
1200 Μ ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2006 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:41.51
3000 M ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 12:11.10

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α' και Β' ΕΣΚΑΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

Α' και Β' ΕΣΚΑΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
Αθλητικά
[24/01/2022 - 12:57]

Τρεις νίκες από τις ομάδες της Εύβοιας - Ακάθεκτη συνεχίζει η ΑΓΕΧ ...περισσότερα

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 55-62: Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα τςη Ιστιαίας

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 55-62: Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα τςη Ιστιαίας
Αθλητικά
[24/01/2022 - 11:56]

Αποτελέσματα-Βαθμολογία- Επόμενη αγωνιστική στο 2ο όμιλο της Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ...περισσότερα