Αθλητικά

Γ' ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ (κλήρωση): Ολο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2021-2022 σε όλους τους ομίλους

Γ' ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ (κλήρωση): Ολο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2021-2022 σε όλους τους ομίλους
22 Σεπτεμβρίου 2021, 21:25
Με 7 ομάδες ο Νότιος και ο Βόρειος όμιλος και με 12 ο Κεντρικός

 

1ος (Βόρειος) ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΑΓΔΙΝΕΣ
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΑΓΔΙΝΕΣ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΔΙΝΕΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΓΔΙΝΕΣ
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΓΔΙΝΕΣ
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΔΙΝΕΣ ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΑΓΔΙΝΕΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΡΕΠΟ

 

2ος (Κεντρικός) ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική  
ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
   
2η Αγωνιστική  
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΜΕΣΣΑΠΟΣ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
   
3η Αγωνιστική  
ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ
   
4η Αγωνιστική  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΜΕΣΣΑΠΟΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
   
5η Αγωνιστική  
ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
   
6η Αγωνιστική  
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΜΕΣΣΑΠΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
   
7η Αγωνιστική  
ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
   
8η Αγωνιστική  
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΕΣΣΑΠΟΣ
ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
   
9η Αγωνιστική  
ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
   
10η Αγωνιστική  
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΜΕΣΣΑΠΟΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
   
11η Αγωνιστική  
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΕΣΣΑΠΟΣ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ

 

3ος (Νότιος) ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ
ΚΥΜΗ ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική
ΚΥΜΗ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΜΗ
ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ
ΚΥΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΚΥΜΗ
ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΥΜΗ
ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΥΟΥ
ΚΥΜΗ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ
ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΡΕΠΟ

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι βαθμολογίες της Α' και Β' ΕΠΣΕ μετά τους αγώνες του Σαββάτου

Οι βαθμολογίες της Α' και Β' ΕΠΣΕ μετά τους αγώνες του Σαββάτου
Αθλητικά
[16/10/2021 - 21:05]

Διπλασίασαν τις νίκες τους Ερέτρια, Αλάτσατα, Προποντίδα, Λουκίσια και Νεοχώρι ...περισσότερα

ΣΚΕΠΑΣΤΗ-ΑΙΔΗΨΟΣ 2-1: Με κεφαλιές ...ξεσκέπασε το πρώτο τρίποντο

ΣΚΕΠΑΣΤΗ-ΑΙΔΗΨΟΣ 2-1: Με κεφαλιές ...ξεσκέπασε το πρώτο τρίποντο
Αθλητικά
[16/10/2021 - 20:30]

Στο πρώτο γκολ των γηπεδούχων συνεργάστηκαν δύο παίκτες που ήρθαν από τον πάγκο. ...περισσότερα

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-1: Εμεινε το πρώτο "Χ" ...χάρις στο δοκάρι

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-1: Εμεινε το πρώτο Χ ...χάρις στο δοκάρι
Αθλητικά
[16/10/2021 - 19:45]

Τρομερό σουτ του Μπασούκου στο 87' τράνταξε το δοκάρι ...περισσότερα

ΔΡΟΣΙΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ 1-3: Τον Απόλλωνα δεν θα τον ξεγράφεις!

ΔΡΟΣΙΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ 1-3: Τον Απόλλωνα δεν θα τον ξεγράφεις!
Αθλητικά
[16/10/2021 - 19:20]

Μεγάλη νίκη με ανατροπή, με πρωταγωνιστές Τόρα και Κανάνι. ...περισσότερα