Αθλητικά

Α'-Β'-Γ' ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας

Α'-Β'-Γ' ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας
19 Νοεμβρίου 2021, 14:28
Ο Γιώργος Λάμπρου στο ντέρμπι της Β' κατηγορίας Λουκίσια-Προποντίδα

Δυο ...Γιώργηδες θα σφυρίξουν στα ντέρμπι της Β' κατηγορίας αυτό το Σαββατοκύριακο.

Ο Γιώργος Λάμπρου (φωτό), που δεν σφύριξε σε αγώνα το περ. Σαββατοκύριακο, θα είναι ο άρχοντας στο ματς που θα γίνει στα Λουκίσια ανάμεσα στην τοπική ομάδα και την Προποντίδα, με βοηθούς τον Αγγελο Παππά και τον Γιώργο Κοντογιαννίδη.

Ο Γιώργος Κασομούλης, με βοηθούς τον Περικλή Δελχά και την Ηλιάνα Τσάλα, ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι του νοτίου ομίλου ανάμεσα στο Νηλέα και το Μιαούλη Φύλλων που θα γίνει στο γήπεδο Νεοχωρίου. Ο Κασομούλης δεν θα σφυρίξει αυτό το Σαββατοκύριακο σε αγώνα της Α' ΕΠΣΕ, αλλά θα διευθύνει ακόμη, ένα ματς της Β' ΕΠΣΕ, αυτό της πρωτοπόρου Αναγέννησης Μαντουδίου στη γειτονική Κήρινθο και ένα της Γ' στο Μονόδρι (Αναγέννηση-Αρτεμις).

Σε τρία ματς ορίστηκαν ο Βασίλης Βελέντζας, ο οποίος θα είναι στον αγώνα Λήλας-ΑΟΧ, καθώς και ο Στέλιος Φώτης που θα διαιτητεύσει δυο ματς της Β' κατηγορίας, αλλά και το ντέρμπι του 1ου ομίλου της Γ' ΕΠΣΕ ανάμεσα στον πρωτοπόρο Ερμή Πηλίου και τον φιλόδοξο φέτος Πανηλιακό.

Σε δυο ματς της Α' κατηγορίας θα είναι διαιτητής ο αρχαιότερος όλων Θανάσης Παπακυριάκος. Το ένα είναι το πιο ενδιαφέρον της αγωνιστικής (Σκεπαστή-Μακρυκάπα), σύμφωνα με τη βαθμολογική θέση των δυο αντιπάλων και το άλλο ανάμεσα στον Αμαρυνθιακό ακι τον ΑΠΚΟ Δροσιάς, όπου ενδιαφέρει ιδιαίτερα η μονομαχία των δυο προπονητών Γιώργου Λάμπρου (των φιλοξενουμένων) και του Σάκη Μεθενίτη, ο οποίος θα κάτσει για πρώτη φορά στον πάγκο των γηπεδούχων.

Σε αγώνες της Α' ΕΠΣΕ ορίστηκαν ο Δημήτρης Χουλιαράς (Ταμυναϊκός-Ολυμπος), ο Μάριος Πόγκας (Ερέτρια-Αιδηψός), ο Στράτος Ντούρας (Κάρυστος-ΑΟΚΠ) και ο Γιάννης Κηρύκος (Αυλωνάρι-Ελλήσποντος).

Δείτε όλους τους διαιτητές και βοηθούς που ορίστηκαν στους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΕ, το Σαββατοκύριακο 20-21 Νοεμβρίου (σ.σ. έχει αναβληθεί ο αγώνας Ρομαϊκός-ΑΕΚ Χαλκίδας).

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ-ΧΑΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ-ΧΑΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ-ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΝΤΟΥΡΑΣ ΙΩ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ-ΠΕΤΤΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ- ΕΥ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΝΕΓΡΗΣ-ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ
       
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΕΥ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ-ΤΣΑΛΛΑ
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΝΕΓΡΗΣ-ΠΑΥΛΑΤΟΣ
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΡΟΥΜΠΗΣ ΚΟΤΤΑΡΑ-ΓΑΤΟΣ
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΑΤ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥ
       
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΦΩΤΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΡΙΟΝΑΣ-ΡΟΥΜΠΗΣ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ-ΓΚΑΡΑ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΠΠΑΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Α0 ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ-ΚΑΡΡΑΣ
       
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ-ΓΑΤΟΣ
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ  ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ-ΠΑΣΧΩΝΗΣ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΕΛΧΑΣ-ΤΣΑΛΛΑ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
       
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΕΥ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΑΤ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥ
       
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ-ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΡΙΟΝΑΣ-ΓΚΑΡΑ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΟΤΤΑΡΑ ΡΟΥΜΠΗΣ-ΓΑΤΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΚΑΡΡΑΣ Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ
       
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΝΕΓΡΗΣ-ΚΗΡΥΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΕΛΧΑΣ-ΤΣΑΛΛΑ
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α' και Β' ΕΣΚΑΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

Α' και Β' ΕΣΚΑΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
Αθλητικά
[24/01/2022 - 12:57]

Τρεις νίκες από τις ομάδες της Εύβοιας - Ακάθεκτη συνεχίζει η ΑΓΕΧ ...περισσότερα

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 55-62: Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα τςη Ιστιαίας

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 55-62: Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα τςη Ιστιαίας
Αθλητικά
[24/01/2022 - 11:56]

Αποτελέσματα-Βαθμολογία- Επόμενη αγωνιστική στο 2ο όμιλο της Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ...περισσότερα