Αθλητικά

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο
26 Νοεμβρίου 2021, 18:22
Δράση μόνο εντός Εύβοιας. Δεν αγωνίζονται Αρτάκη και Αβαντίδες

 

Εντός Εύβοιας έχει ποδοσφαιρική δραστηριότητα αυτό το Σαββατοκύριακο (28-28/11/21), αφού καμιά ομάδα του νομού δεν αγωνίζεται στα Εθνικά Πρωταθλήματα.

Ο ΑΟΝΑ ήταν, σύμφωνα με το πρόγραμμα, να αγωνιστεί στο νομό της Λάρισας με τον Αετό Μακρυχωρίου, ο οποίος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα κι έτσι η Αρτάκη θα πάρει ένα άνετο τρίποντο χωρίς ν' αγωνιστεί.

Διακοπή έχει και το πρωτάθλημα της Α' Εθνικής, λόγω Εθνικής ομάδας κι έτσι ...ρεπάρουν και οι Αβαντίδες, ενώ δεν γίνονται αγώνες και για τη Γ' Εθνική Γυναικών, όπου συμμετέχουν Αστέρας Χαλκίδας και Απολλωνίδες Ερέτριας.

Απ' άκρη σε άκρη της Εύβοιας, όμως, θα διεξαχθούν αγώνες για τα τοπικά πρωταθλήματα.

Δείτε το πρόγραμμα, αφού θυμίσουμε, ότι αναβλήθηκε ο αγώνας Αιδηψός-Λήλας, λόγω του θανάτου σε τροχαίο δυστύχημα πατέρα ποδοσφαιριστή των γηπεδούχων.

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 1.00 ΓΗΠΕΔΟ
Β-3ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
       
  ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 3.00 ΓΗΠΕΔΟ
Α' ΕΠΣΕ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Α' ΕΠΣΕ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΔΡΟΣΙΑΣ
Β-1ος ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
Β-1ος ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
Β-2ος ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
Β-2ος ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΒΟΥΡΚΟΥ
Β-2ος ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΤΡΙΑΔΑΣ
Β-3ος ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΚΡΙΕΖΩΝ
Γ-3ος ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
       
  ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 3.15 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-2ος ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ Π. ΛΑΟΥ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 11.15 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-2ος ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΣΚΟΥΡΑ
Γ-2ος ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΟΥ
Γ-3ος ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 11.30 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-1ος ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
Γ-1ος ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ-1ος ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
Γ-2ος ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Γ-2ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
Γ-2ος ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-3ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 3.00 ΓΗΠΕΔΟ
Α' ΕΠΣΕ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΣΤΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Α' ΕΠΣΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Β-1ος ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
Β-1ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΟΥΒΩΝ
Β-1ος ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Β-2ος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Π. ΛΑΟΥ
Β-2ος ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
Β-3ος ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΡΟΣΙΑΣ
Β-3ος ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
Β-3ος ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ