Αθλητικά

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Το πρώτο Σαββατοκύριακο του Δεκεμβρίου έχει Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς και Αλάτσατα-Προποντίδα

26 Νοεμβρίου 2021, 12:12
Δείτε όλους τους αγώνες που θα γίνους στις 4 και 5 Δεκεμβρίου

 

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Εύβοιας το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων για το πρώτο Σαββατοκύριακο του Δεκεμβρίου (4 και 5/12/2021) που περιλαμβάνει και δυο πολύ ενδιαφέροντα παιχνίδια. Για την Α' κατηγορία θα γίνει στο Αλιβέρι, ημέρα Κυριακή, το ματς Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς και για το 2ο όμιλο της Β' ΕΠΣΕ το ντέρμπι της Χαλκίδας ανάμεσα στα Αλάτσατα και την Προποντίδα (το Σάββατο).

Δείτε όλο το πρόγραμμα αναλυτικά και για τις τρεις κατηγορίες.

 

ημερ/νια ΩΡΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
4/12/21 3.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
4/12/21 3.00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
4/12/21 3.00 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
5/12/21 3.00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
5/12/21 3.00 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
5/12/21 3.00 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
5/12/21 3.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΓΥΜΝΟΥ
         
ημερ/νια ΩΡΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
4/12/21 3.00 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
4/12/21 3.00 ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΙΔΗΨΟΥ
4/12/21 3.00 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
5/12/21 3.00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
5/12/21 3.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΓΟΥΒΩΝ
    ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΡΕΠΟ  
         
ημερ/νια ΩΡΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
4/12/21 3.00 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΒΑΘΕΟΣ
4/12/21 3.00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4/12/21 3.00 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
5/12/21 3.00 ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
5/12/21 3.00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΕΠΟ  
         
ημερ/νια ΩΡΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
4/12/21 3.00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΔΥΣΤΟΥ
5/12/21 12.00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΣΚΥΡΟΥ
5/12/21 3.00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
5/12/21 3.00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
5/12/21 3.00 ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΖΑΡΑΚΩΝ
    ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΡΕΠΟ  
         
ημερ/νια ΩΡΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
5/12/21 11.30 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΠΗΛΙΟΥ
5/12/21 11.30 ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
5/12/21 11.30 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΚΕΧΡΙΩΝ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΡΕΠΟ  
         
ημερ/νια ΩΡΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
5/12/21 11.30 ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΒΟΥΡΚΟΥ
5/12/21 11.30 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΙΣΣΩΝΑ
5/12/21 11.30 ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤ. ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
5/12/21 11.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Π. ΛΑΟΥ
5/12/21 11.30 ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
5/12/21 11.30 ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΒΑΤΩΝΤΑ
         
ημερ/νια ΩΡΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
5/12/21 11.30 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
5/12/21 11.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
5/12/21 3.00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΡΕΠΟ