Αθλητικά

Α'-Β'-Γ' ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας

Α'-Β'-Γ' ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας
26 Νοεμβρίου 2021, 13:28
Ο Στέλιος Φώτης θα σφυρίξει στη Μακρυκάπα και στην Ιστιαία. Ο Κασομούλης στο ματς Δροσιά-Ολυμπος.

 

Ο Στέλιος Φώτης ορίστηκε σε δυο ιδιαίτερα ενδιαφέροντα ματς του Σαββατοκύριακου (27 και 28/11/2021). Από τα πιο σημαντικά της Α' κατηγορίας είναι αυτό που θα γίνει το Σάββατο ανάμεσα στη Μακρυκάπα και τον Αμαρυνθιακό, που θα το διευθύνει ο έμπειρος ρέφερι με βοηθούς τους Δάλλα, Παππά. Ο κ. Φώτης θα σφυρίξει την Κυριακή και στον αγώνα της Ιστιαίας με το δεύτερο στη βαθμολογία Σταυρό, πάλι με τον Κώστα Δάλλα, αλλά τον Γιώργο Αντωνίου Β' βοηθό, ενώ το πρωί της ίδιας μέρας η τριάδα θα είναι στο ματς Λιχάδα-Λίμνη.

Σημαντικό ματς της Α' κατηγορίας είναι και το δεύτερο του Σαββάτου που θα γίνει στη Δροσιά μεταξύ ΑΠΚΟ και Ολύμπου, με διαιτητή τον Γιώργο Κασομούλη και βοηθούς τους Αντώνη Ιωάννου, Γιάννη Κελεπούρη. Ο κ. Κασομούλης την Κυριακή θα διευθύνει άλλο ένα ματς της Α' (ΑΟΧ-Αυλωνάρι) με βοηθούς τον Αγγελο Παππά και τον Χάρη Αντωνίου, ενώ το πρωί ο ίδιος διαιτητής θα είναι στο ματς Ρομαϊκός-ΠΑΟΚ για τη Γ' κατηγορία.

Τα άλλα ματς της Α' κατηγορίας θα διευθύνουν ο Χρήστος Σιαπλαούρας (Κάρυστος-Ερέτρια), ο Γιάννης Κηρύκος (ΑΟΚΠ-Σκεπαστή) και ο Γιώργος Τουλούμης (Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός). Για τον πρώτο είναι το μοναδικό ματς που θα διευθύνει το Σαββατοκύριακο, ενώ οι άλλοι δύο έχουν άλλα δυο ματς που θα σφυρίξουν.

Σε τρία ματς ορίστηκε διαιτητής και ο κ. Βελέντζας, ενώ δυο ματς θα διευθύνουν οι Στράτος Ντούρας, Χρήστος Παπαδόπουλος, Θανάσης Παπακυριάκος και Μάριος Πόγκας.

 

Δείτε παρακάτω τις τριάδες των διαιτητών στα ματς του Σαββατοκύριακου. Σημειώνουμε ότι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ το ματς ΑΙΔΗΨΟΣ-ΛΗΛΑΣ για την Α' ΕΠΣΕ.

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΑΛΛΑΣ Κ.-ΠΑΠΠΑΣ AΓΓ.
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.-ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝ.
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤ.-ΠΕΤΤΑΣ ΧΑΡ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΚΗΡΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ.-ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ.-ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝ.
       
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.-ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ.-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓ.
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.-ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.-ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
       
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤ.-ΓΚΑΡΑ ΣΤΥΛ.
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.-ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡ.
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΒΑΓΓ.-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣ.
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ.-ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΓΓ.
       
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.-ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤ.
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.  ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.-ΠΕΤΤΑΣ ΧΑΡ.
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.-ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΚΟΤΤΑΡΑ-ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.
ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.-ΓΚΑΡΑ ΣΤΥΛ.
       
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓ.
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.-ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.-ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
       
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΒΑΓΓ. ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ.-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. -ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΑΛ.-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΚΗΡΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΓΓ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝ.-ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ.
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.-ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ
       
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.-ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ.-ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΓΚΑΡΑ ΣΤΥΛ.