Αποτελέσματα Σαββάτου και το υπόλοιπο πρόγραμμα της Κυριακής
4 Δεκεμβρίου 2021, 17:30
Πολυβόλο η Ερέτρια - Τεσσάρες από Ταξιάρχη, Μαντούδι και Δύστο.
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ | ΣΚΟΡ | ||
Α' ΕΠΣΕ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 7-0 |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | 2-0 |
Α' ΕΠΣΕ | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 0-2 |
Β-1ος | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 1-3 |
Β-1ος | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 0-4 |
Β-1ος | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | ΑΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 0-4 |
Β-2ος | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 1-1 |
Β-2ος | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 1-0 |
Β-2ος | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 1-2 |
Β-3ος | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 4-0 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ | Ωρα 11.00 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-2ος | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
Γ-2ος | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΜΕΣΣΑΠΟΣ | ΒΟΥΡΚΟΥ |
Γ-2ος | ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
Γ-3ος | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΕΡΕΤΡΙΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ | Ωρα 11.30 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-1ος | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ | ΠΗΛΙΟΥ |
Γ-1ος | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
Γ-1ος | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
Γ-2ος | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤ. | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ |
Γ-2ος | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
Γ-3ος | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ | Ωρα 12.00 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Β-3ος | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΣΚΥΡΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ | Ωρα 12.30 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-2ος | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Π. ΛΑΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ | Ωρα 2.30 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α' ΕΠΣΕ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ | Ωρα 3.00 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α' ΕΠΣΕ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ |
Α' ΕΠΣΕ | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
Α' ΕΠΣΕ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΓΥΜΝΟΥ |
Β-1ος | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΣΤΑΥΡΟΥ |
Β-1ος | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΓΟΥΒΩΝ |
Β-2ος | ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
Β-2ος | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Β-3ος | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
Β-3ος | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
Β-3ος | ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
Γ-3ος | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |