Αθλητικά

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο
10 Δεκεμβρίου 2021, 18:00
Ξεχωρίζουν τρία ντέρμπι στη Β' κατηγορία

 

Πλήρης αγωνιστική και αυτό το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της Εύβοιας, όπου ξεχωρίζουν τρεις αναμετρήσεις μεταξύ πρωτοπόρων στη Β' ΕΠΣΕ και πιο συγκεκριμένα τα ματς Καστέλλα-Μαντούδι, Λουκίσια-Αλάτσατα και Νεοχώρι-Σκύρος. Στην Α' κατηγορία ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα δυο ματς ανάμεσα στις τέσσερις ομάδες που βρίσκονται στην ουρά της βαθμολογίας (Λήλας-Αυλωνάρι και Καλοχώρι/Παντείχι-Ολυμπος).

Ο αγώνας ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά θα διεξαχθεί χωρίς θεατές, καθώς οι γηπεδούχοι είναι τιμωρημένοι με 1 αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών.

Εκτός συνόρων θα αγωνιστεί η εκπρόσωπος της Εύβοιας στη Γ' Εθνική. Ο ΑΟΝΑ θα αγωνιστεί την Κυριακή στον Αμβρυσσέα Διστόμου, στις 3, ενώ δεν διεξάγονται αγώνες για τα γυναικεία πρωταθλήματα.

 

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-12-21 ΩΡΑ 1.00  
Β' ΕΠΣΕ    
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
     
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-12-21 ΩΡΑ 3.00  
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΣΤ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κεκλεισμένων)
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ ΒΑΘΕΟΣ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Γ' ΕΠΣΕ    
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
     
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-21 ΩΡΑ 11.30  
Γ' ΕΠΣΕ    
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ    
ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΒΟΥΡΚΟΥ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΡΙΕΖΩΝ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-21 ΩΡΑ 3.00  
Α' ΕΠΣΕ    
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Β' ΕΠΣΕ    
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΒΟΥΡΚΟΥ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ
Γ' ΕΠΣΕ    
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ