Αθλητικά

ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι πρώτοι αγώνες της νέας χρονιάς

24 Δεκεμβρίου 2021, 22:44
Οπως αναμενόταν τα πρωταθλήματα θα συνεχιστούν από εκεί που ...διακόπηκαν, με τα ματς που αναβλήθηκαν λόγω της κακοκαιρίας.

 

Με τον αγώνα από αναβολή της Α' ΕΠΣΕ Αιδηψός-Λήλας θα ανοίξει η ποδοσφαιρική αυλαία του νέου χρόνου και το δεύτερο Σαββατοκύριακο του 2022 θα διεξαχθεί η αγωνιστική που αναβλήθηκε λόγω της κακοκαιρίας στις 18 και 19/12/2021.

Δείτε το πρόγραμμα όλων των αγώνων όπως ορίστηκαν

 

OI ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Α' ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5-1-2022, ώρα 3.00

ΑΙΔΗΨΟΣ-ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ, γηπ. Αιδηψού

 

Β' ΕΠΣΕ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9-1-2022, ώρα 12.00

ΣΚΥΡΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ, γηπ. Σκύρου

 

Γ' ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5-1-2022, ώρα 3.15

ΡΟΜΑΪΚΟΣ-ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, γηπ. Αλεξάνδρου

 

Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

 

Α ΕΠΣΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
Α ΕΠΣΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΝΕΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Α ΕΠΣΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Α ΕΠΣΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
Α ΕΠΣΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ  ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Α ΕΠΣΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΥΜΝΟΥ
Α ΕΠΣΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΔΡΟΣΙΑΣ
           
Β-1ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
Β-1ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΟΥ
Β-1ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΟΥΒΩΝ
Β-1ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
Β-1ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΨΑΧΝΩΝ
      ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ    
           
Β-2ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Β-2ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β-2ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
Β-2ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
Β-2ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
      ΡΕΠΟ: ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ    
           
Β-3ος ΤΕΤΑΡΤΗ 5/1/2022 3.15 ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ
Β-3ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΥΣΤΟΥ
Β-3ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ
Β-3ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
Β-3ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 3.00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
      ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ    
           
Γ-1ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
Γ-1ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΚΕΧΡΙΩΝ
Γ-1ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ  ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
      ΡΕΠΟ: ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ    
           
Γ-2ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.15 ΑΝΑΠΟΔΟΣ  ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΒΟΥΡΚΟΥ
Γ-2ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
Γ-2ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΟΜΑΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΒΟΥΡΚΟΥ
Γ-2ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΠΙΣΣΩΝΑ
Γ-2ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
Γ-2ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
           
Γ-3ος ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 3.15 ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
Γ-3ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
Γ-3ος ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11.30 ΑΚΑΔ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
      ΡΕΠΟ: ΑΡΤΕΜΙΣ