Αθλητικά

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι βαθμολογίες και τα πιθανά ζευγάρια της Β' φάσης

22 Σεπτεμβρίου 2022, 22:34
Δείτε ποιοι αγώνες ορίστηκαν για την τελευταία αγωνιστική

 

Η τρίτη και τελευταία αγωνιστική έχει απομείνει για να ολοκληρωθεί η φάση των ομίλων του Κυπέλλου Εύβοιας. Δείτε πως έχουν διαμορφωθεί οι βαθμολογίες, αλλά και ποιες ομάδες μπορεί να βρεθούν αντίπαλες στη Β' φάση των νοκ-άουτ αγώνων και επίσης τους υπόλοιπους αγώνες από τους οποίους ορισμένοι έχουν οριστεί για την Τετάρτη 28/9/2022.

Να σημειώσουμε ότι στις βαθμολογίες, σε περίπτωση ισοβαθμίας πρώτο κριτήριο είναι η διαφορά τερμάτων και όχι το αποτέλεσμα μεταξύ των ισοβαθμούντων.
σύμφωνα με το άρθρο 20 του ΚΑΠ ,παρ. 1, 2 και 3 του 2022 για την περίπτωση που δεν υπάρχουν διπλοί αγώνες.

 

  1ος OMΙΛΟΣ  
1 ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΤΕΡ. 11-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΤΕΡ.   4-1 - ΒΑΘ. 4
3 ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΤΕΡ.   1-7 - ΒΑΘ. 1
4 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΕΡ.   0-8 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
 28/9/22  ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
  ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

 

  2ος OMΙΛΟΣ  
  1  ΑΙΔΗΨΟΣ ΤΕΡ. 14-1 - ΒΑΘ. 7
2 ΠΡΟΚΟΠΙ ΤΕΡ.   7-1 - ΒΑΘ. 4
3 ΚΕΧΡΙΕΣ ΤΕΡ.   2-9 - ΒΑΘ. 3
4 ΓΟΥΒΕΣ ΤΕΡ. 1-13 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
  28/9/22 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ

 

  3ος ΟΜΙΛΟΣ  
1 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΤΕΡ. 4-3 - ΒΑΘ. 3
2 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΤΕΡ. 2-1 - ΒΑΘ. 3
3 ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΕΡ. 1-3 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
  28/9/22 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

  4ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
  1   ΙΣΤΙΑΙΑ ΤΕΡ.   9-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΤΕΡ.   6-6 - ΒΑΘ. 3
3 ΑΓΔΙΝΕΣ ΤΕΡ. 3-12 - ΒΑΘ. 0

 

  5ος ΟΜΙΛΟΣ  
     1      ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΕΡ. 6-1 - ΒΑΘ. 6
2 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΡ. 6-3 - ΒΑΘ. 3
3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΤΕΡ. 2-4 - ΒΑΘ. 3
4 ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΤΕΡ. 2-8 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

  6ος ΟΜΙΛΟΣ  
      1       ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΤΕΡ. 7-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΤΕΡ. 6-3 - ΒΑΘ. 6
3 ΚΑΘΕΝΟΙ ΤΕΡ. 4-8 - ΒΑΘ. 3
4 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡ. 1-7 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
  ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

 

 

  7ος ΟΜΙΛΟΣ  
1 ΑΡΤΑΚΗ ΤΕΡ. 13-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΤΕΡ. 10-5 - ΒΑΘ. 3
3 ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΤΕΡ.   3-9 - ΒΑΘ. 3
4 ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΤΕΡ. 1-13 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ
  28/9/22  ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΡΤΑΚΗ

 

  8ος ΟΜΙΛΟΣ  
       1        ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΤΕΡ. 7-3 - ΒΑΘ. 4
2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΤΕΡ. 4-3 - ΒΑΘ. 4
3 ΕΡΕΤΡΙΑ ΤΕΡ. 0-1 - ΒΑΘ. 1
4 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΤΕΡ. 0-4 - ΒΑΘ. 1
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
  ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

 

  9ος ΟΜΙΛΟΣ  
      1       ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΤΕΡ. 5-1 - ΒΑΘ. 4
2 ΛΟΥΚΙΣΙΑ ΤΕΡ. 4-1 - ΒΑΘ. 4
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. ΤΕΡ. 0-3 - ΒΑΘ. 1
4 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΤΕΡ. 0-4 - ΒΑΘ. 1
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
  ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΛΟΥΚΙΣΙΑ

 

 

  10ος ΟΜΙΛΟΣ  
  1   ΔΡΟΣΙΑ ΤΕΡ. 8-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΤΕΡ. 7-7 - ΒΑΘ. 6
3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΤΕΡ. 5-4 - ΒΑΘ. 3
4 ΑΥΛΙΔΑ ΤΕΡ. 0-6 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
  28/9/22  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ

 

 

   11ος ΟΜΙΛΟΣ  
      1       ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΤΕΡ. 6-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΤΕΡ. 7-4 - ΒΑΘ. 3
3 ΜΑΡΜΑΡΙ ΤΕΡ. 5-8 - ΒΑΘ. 3
4 ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΕΡ. 1-7 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΜΑΡΜΑΡΙ ΚΑΡΥΣΤΟΣ
  ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ

 

 

  12ος ΟΜΙΛΟΣ  
 1  ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΤΕΡ. 4-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡ. 8-1 - ΒΑΘ. 3
3 ΖΑΡΗΤΡΑ ΤΕΡ. 1-4 - ΒΑΘ. 1
4 ΔΥΣΤΟΣ ΤΕΡ. 1-9 - ΒΑΘ. 1
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
 28/9/22 ΔΥΣΤΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
 28/9/22 ΖΑΡΗΤΡΑ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

 

 

  13ος ΟΜΙΛΟΣ  
1 ΝΕΟΧΩΡΙ ΤΕΡ. 4-1 - ΒΑΘ. 4
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΕΡ. 1-1 - ΒΑΘ. 1
3 ΜΟΝΟΔΡΙ ΤΕΡ. 0-4 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
 28/9/22 ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΔΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

 

 

 

Β' ΦΑΣΗ

1ος  από 1ο όμιλο 2ος  από 4ο όμιλο
ΜΑΝΤΟΥΔΙ ή ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΚΗΡΙΝΘΟΣ
   
1ος από 2ο όμιλο 2ος από 3ο όμιλο
ΑΙΔΗΨΟΣ ή ΠΡΟΚΟΠΙ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ή ΟΠΑ
   
1ος από 3ο όμιλο 2ος από 2ο όμιλο
ΠΗΛΙ ή ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙ ή ΚΕΧΡΙΕΣ
   
1ος από 4ο όμιλο 2ος από 1ο όμιλο
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ή ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ
   
1ος  από 5ο όμιλο 2ος  από 6ο όμιλο
ΣΤΑΥΡΟΣ ή ΗΡΑΚΛΗΣ ή ΑΕΧ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ή ΤΡΙΑΔΑ
   
1ος από 6ο όμιλο 2ος από 7ο όμιλο
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ή ΤΡΙΑΔΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ή ΑΛΑΤΣΑΤΑ
   
1ος από 7ο όμιλο 2ος από 5ο όμιλο
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ή ΗΡΑΚΛΗΣ ή ΑΕΧ
   
1ος από 8ο όμιλο 2ος από 10ο όμιλο
ΕΡΕΤΡΙΑ, ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ, ΜΙΑΟΥΛΗΣ, ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤ., ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
   
1ος  από 9ο όμιλο 2ος  από 8ο όμιλο
ΛΟΥΚΙΣΙΑ, ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ., ΛΗΛΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑ, ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ, ΜΙΑΟΥΛΗΣ, ΕΡΜΗΛΙΟΣ
   
1ος από 10ο όμιλο 2ος από 9ο όμιλο
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΟΥΚΙΣΙΑ, ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ., ΛΗΛΑΣ
   
1ος από 11ο όμιλο 2ος από 12ο όμιλο
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ή ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ ή ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
   
1ος από 12ο όμιλο 2ος από 13ο όμιλο
ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ ή ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ή ΜΟΝΟΔΡΙ
   
1ος από 13ο όμιλο 2ος από 11ο όμιλο
ΝΕΟΧΩΡΙ ή ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ ή ΜΑΡΜΑΡΙ