Αθλητικά

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι βαθμολογίες, οι υπόλοιποι αγώνες και τα πιθανά ζευγάρια της Β' φάσης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι βαθμολογίες, οι υπόλοιποι αγώνες και τα πιθανά ζευγάρια της Β' φάσης
29 Σεπτεμβρίου 2022, 11:10
Εξι ομάδες ξέρουν τον επόμενο αντίπαλό τους

 

11 αγώνες από την 3η και τελευταία αγωνιστική έχουν απομείνει για να ολοκληρωθεί η φάση των ομίλων του Κυπέλλου Εύβοιας.

Δείτε πως έχουν διαμορφωθεί οι βαθμολογίες, αλλά και ποιες ομάδες μπορεί να βρεθούν αντίπαλες στη Β' φάση των νοκ-άουτ αγώνων, καθώς και τους υπόλοιπους αγώνες.

Να σημειώσουμε ότι στις βαθμολογίες, σε περίπτωση ισοβαθμίας πρώτο κριτήριο είναι η διαφορά τερμάτων και όχι το αποτέλεσμα μεταξύ των ισοβαθμούντων, σύμφωνα με το άρθρο 20 του ΚΑΠ, παρ. 1, 2 και 3 του 2022, για την περίπτωση που δεν υπάρχουν διπλοί αγώνες.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΤΕΡ.   11-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΤΕΡ.     4-1 - ΒΑΘ. 4
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΕΡ.     4-7 - ΒΑΘ. 4
4 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΤΕΡ.   0-11 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
 5/10/22  ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
  1  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΕΡ. 14-1 - ΒΑΘ. 7
2 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΤΕΡ. 10-1 - ΒΑΘ. 7
3 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΤΕΡ. 2-12 - ΒΑΘ. 3
4 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΤΕΡ. 1-13 - ΒΑΘ. 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
  1  ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΤΕΡ. 4-1 - ΒΑΘ. 6
2 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΤΕΡ. 4-3 - ΒΑΘ. 3
3 ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΕΡ. 1-5 - ΒΑΘ. 0

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
  1   ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΡ.   9-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΤΕΡ.   6-6 - ΒΑΘ. 3
3 ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ ΤΕΡ. 3-12 - ΒΑΘ. 0

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
     1      ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΕΡ. 6-1 - ΒΑΘ. 6
2 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΡ. 6-3 - ΒΑΘ. 3
3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΤΕΡ. 2-4 - ΒΑΘ. 3
4 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΤΕΡ. 2-8 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
12/10/22 ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
5/10/22 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
      1       ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΤΕΡ. 7-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΤΕΡ. 6-3 - ΒΑΘ. 6
3 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΤΕΡ. 4-8 - ΒΑΘ. 3
4 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΤΕΡ. 1-7 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
5/10/22 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
1 ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΤΕΡ. 23-0 - ΒΑΘ. 9
2 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΤΕΡ. 10-5 - ΒΑΘ. 3
3 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΤΕΡ.   3-9 - ΒΑΘ. 3
4 ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΤΕΡ. 1-23 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  
  12/10/22  ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
       1        ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΤΕΡ. 7-3 - ΒΑΘ. 4
2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΤΕΡ. 4-3 - ΒΑΘ. 4
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΕΡ. 0-1 - ΒΑΘ. 1
4 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΤΕΡ. 0-4 - ΒΑΘ. 1
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
12/10/22 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
5/10/22 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
      1       ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΤΕΡ. 5-1 - ΒΑΘ. 4
2 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΤΕΡ. 4-1 - ΒΑΘ. 4
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΡ. 0-3 - ΒΑΘ. 1
4 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΤΕΡ. 0-4 - ΒΑΘ. 1
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
12/10/22 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
12/10/22 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΛΟΥΚΙΣΙΑ

 

10ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
  1   ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΤΕΡ.  11-1 - ΒΑΘ. 9
2 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΤΕΡ.   7-7 - ΒΑΘ. 6
3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΤΕΡ.   6-7 - ΒΑΘ. 3
4 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ ΤΕΡ.   0-9 - ΒΑΘ. 0

 

11ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
      1       ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΤΕΡ. 6-0 - ΒΑΘ. 6
2 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΤΕΡ. 7-4 - ΒΑΘ. 3
3 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΤΕΡ. 5-8 - ΒΑΘ. 3
4 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΕΡ. 1-7 - ΒΑΘ. 0
     
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
5/10/22 ΜΑΡΜΑΡΙ ΚΑΡΥΣΤΟΣ
5/10/22 ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ

 

12ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
  1     ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  ΤΕΡ.   7-0 - ΒΑΘ. 9
2 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡ. 14-1 - ΒΑΘ. 6
3 ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΤΕΡ. 1-10 - ΒΑΘ. 1
4 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΤΕΡ. 1-12 - ΒΑΘ. 1

 

13ος ΟΜΙΛΟΣ

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  
  1   ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΕΡ. 5-1 - ΒΑΘ. 4
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΕΡ. 2-1 - ΒΑΘ. 4
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΤΕΡ. 0-5 - ΒΑΘ. 0

 

 

 

Β' ΦΑΣΗ

1ος  από 1ο όμιλο 2ος  από 4ο όμιλο
ΜΑΝΤΟΥΔΙ ή ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΚΗΡΙΝΘΟΣ
   
1ος από 2ο όμιλο 2ος από 3ο όμιλο
ΑΙΔΗΨΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
   
1ος από 3ο όμιλο 2ος από 2ο όμιλο
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
   
1ος από 4ο όμιλο 2ος από 1ο όμιλο
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ή ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ
   
1ος  από 5ο όμιλο 2ος  από 6ο όμιλο
ΣΤΑΥΡΟΣ ή ΗΡΑΚΛΗΣ ή ΑΕΧ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
   
1ος από 6ο όμιλο 2ος από 7ο όμιλο
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ή ΑΛΑΤΣΑΤΑ
   
1ος από 7ο όμιλο 2ος από 5ο όμιλο
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ή ΗΡΑΚΛΗΣ ή ΑΕΧ
   
1ος από 8ο όμιλο 2ος από 10ο όμιλο
ΕΡΕΤΡΙΑ, ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ, ΜΙΑΟΥΛΗΣ, ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
   
1ος  από 9ο όμιλο 2ος  από 8ο όμιλο
ΛΟΥΚΙΣΙΑ, ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ., ΛΗΛΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑ, ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ, ΜΙΑΟΥΛΗΣ, ΕΡΜΗΛΙΟΣ
   
1ος από 10ο όμιλο 2ος από 9ο όμιλο
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΟΥΚΙΣΙΑ, ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ,  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ., ΛΗΛΑΣ
   
1ος από 11ο όμιλο 2ος από 12ο όμιλο
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ή ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
   
1ος από 12ο όμιλο 2ος από 13ο όμιλο
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
   
1ος από 13ο όμιλο 2ος από 11ο όμιλο
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΥΛΩΝΑΡΙ ή ΜΑΡΜΑΡΙ

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2022 (Β' ΦΑΣΗ): Τα φαβορί προχώρησαν εκτός της Ισπανίας!

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2022 (Β' ΦΑΣΗ): Τα φαβορί προχώρησαν εκτός της Ισπανίας!
Αθλητικά
[06/12/2022 - 22:50]

Τα καινούργια ζευγάρια. Πότε γίνονται τα επόμενα ματς.  Οι διασταυρώσεις μέχρι τον τελικό ...περισσότερα

Στη Χαλκίδα θα πραγματοποιηθεί το πανελλήνιο πρωτάθλημα τοξοβολίας

Στη Χαλκίδα θα πραγματοποιηθεί το πανελλήνιο πρωτάθλημα τοξοβολίας
Αθλητικά
[06/12/2022 - 16:15]

Δείτε πότε θα πραγματοποιηθεί και σε ποιο γήπεδο.   ...περισσότερα