ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου
2 Δεκεμβρίου 2022, 13:20
Ο Γιώργος Τσακός στο ματς του πρωτοπόρου Αμαρυνθιακού στο Νεοχώρι. Ο Βελέντζας στα ντέρμπι ΑΕΧ-Καθενοί και Κεχριές-Πανηλιακός.
KYΠΕΛΛΟ - Β' ΦΑΣΗ | |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ, ΕΥ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ-ΓΙΔΑΡΗ |
Α' ΕΠΣΕ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ | ΓΚΑΤΣΟΣ, ΠΡΙΟΝΑΣ- ΙΩΑΝΝΟΥ |
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΤΣΑΚΟΣ, ΣΕΡΡΑΣ-ΣΠΑΝΟΣ |
ΑΡΤΑΚΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΠΡΙΟΝΑΣ-ΙΩΑΝΝΟΥ |
ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΕΥ.ΝΤΟΒΟΛΗΣ-ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ |
ΑΛΑΤΣΑΤΑ - ΑΥΛΩΝΑΡΙ | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ-ΡΟΥΣΣΗΣ |
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ., ΑΛΕΞΙΟΥ- ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ |
ΣΤΑΥΡΟΣ - ΑΙΔΗΨΟΣ | ΠΟΓΚΑΣ, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ-ΓΙΔΑΡΗ |
B' EΠΣΕ-1ος όμιλος | |
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑ-ΠΑΥΛΑΤΟΣ |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΑΘΕΝΟΙ | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ-ΔΑΛΛΑΣ |
ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΑΚΡΙΩΤΗΣ- ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΠΙΣΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΝΤΟΥΡΑΣ, ΣΕΡΡΑΣ-ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ |
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΑ | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΒΑ-Γ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΚΗΡΙΝΘΟΣ | ΚΟΥΚΟΥΡΑ, ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ-ΝΕΓΡΗΣ |
B' EΠΣΕ-1ος όμιλος | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΔΥΣΤΟΣ | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΝΕΓΡΗΣ-ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ |
ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΖΑΡΗΤΡΑ | ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ ΔΟΥΚΑΣ- ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ., ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, I. NΤΟΒΟΛΗΣ-ΚΟΤΤΑΡΑ |
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΜΑΡΜΑΡΙ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ., ΔΕΛΧΑΣ-ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ |
Γ' ΕΠΣΕ- 1ος όμιλος | |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΑΚΡΙΩΤΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΛΙΧΑΔΑ - ΑΓΔΙΝΕΣ | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΒΑ- Γ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - Ο.Π.Α. | ΠΟΓΚΑΣ, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ- ΓΙΔΑΡΗ |
Γ' ΕΠΣΕ- 2ος όμιλος | |
ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΕΡΑΠΟΣ | ΚΟΥΚΟΥΡΑ, ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ-ΔΟΥΚΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ - ΜΕΣΣΑΠΟΣ | ΔΑΛΛΑΣ, Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ | ΚΑΡΡΑΣ, ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Γ' ΕΠΣΕ- 3ος όμιλος | |
ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ. | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΠΡΙΟΝΑΣ-Α.ΙΩΑΝΝΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΣΠΑΝΟΣ, ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ-ΡΟΥΣΣΗΣ |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΔΕΛΧΑΣ-ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ |
ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΡΟΜΑΪΚΟΣ | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ, ΚΑΡΡΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Γ' ΕΠΣΕ- 4ος όμιλος | |
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ - ΚΡΙΕΖΑ | ΝΤΟΥΡΑΣ, ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ -ΙΩ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ |
ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΤΤΑΡΑ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ-ΙΩ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ |
ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ - ΚΥΜΗ | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΕΥ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ-ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ |