Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας
21 Οκτωβρίου 2011, 12:25
Α1- ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. | ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. - ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚ. |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝ. | ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡ. | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. | ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜ. - ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΝΤ. |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. | ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡ. - ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΦΩΤΗΣ ΣΤ. | ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ - ΕΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ. & ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. | ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜ. | ΡΟΓΚΑΣ ΚΩΝ. - ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΝΤ. |
Α2- ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΦΩΤΗΣ ΣΤ. | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ |
ΠΟΔΟΣΦ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. |
ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΚΑΝΤΟΥΡΟΣ ΒΑΣ. | ΡΑΖΟΣ ΣΤ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΝΤ. | ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΚΟΣ ΣΤΗΒ. |
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. | ΡΑΖΟΣ ΣΤ. - ΛΥΚΟΣ ΕΛΕΥΘ. |
ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. | ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΧΡ. - ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ. |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ | ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝ. |
Α2- ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΡΟΓΚΑΣ ΚΩΝ. | ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Γ. | ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. - ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. | ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝ. |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΑΡ. | ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓ. - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -1ος ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΟ ΑΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ | ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. | ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. | ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. | ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΤΣΑΚΟΣ ΣΤΗΒ. |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. | ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΡΙΟΝΑ ΠΑΝ. |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. | ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΤΣΑΚΟΣ ΣΤΗΒ. |
ΑΟ ΒΟΥΤΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΜΑΡΙΩΝ | ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ | ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ Ζ. - ΝΑΣΙΟΣ ΧΡ. |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -2ος ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΙΓΑΙΟ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ | ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜ. | ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΧΑΡ. - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝ. |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. - ΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΑΟ ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ - ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. | ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡ. - ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ |
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ - ΑΕ ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΩΝ | ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ | ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΠ. |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩ. |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΧΑΡ. | ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΓΓ. - ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ |
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝ. |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ - ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. | ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩ. |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ | ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ. | ΓΚΑΒΑΛΗ ΣΠΥΡ. - ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΓΓ. |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. | ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΚΡΗΣ Ι |
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. - ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. - ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΚΤΩΝΙΑΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΝΤ. | ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ |