Το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής
5 Νοεμβρίου 2011, 18:15
Στα πρωταθλήματα ΕΠΣ Εύβοιας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α1, Α2, Β', Γ' κατηγορίας 12-13/11/2011 | ||||
ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧ. | ΦΙΛΟΞΕΝ. | ΓΗΠΕΔΟ |
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 9η αγωνιστική | |||
12-11-11 | 15,00 | ΑΕΧ | ΔΡΟΣΙΑ | ΤΣΑΛΙΚΗ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΕΡΕΤΡΙΑΣ |
12-11-11 | 15,00 | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΛΑΤΣΑΤΑ | Ν. ΑΡΤΑΚΗ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΚΑΣΤΕΛΛΑ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
13-11-11 | 15,00 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | Δ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
13-11-11 | 15,00 | ΑΥΛΩΝΑΡΙ | ΕΝ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΠΟΛ/ΝΙΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΩΡΕΟΙ | ΚΡΙΕΖΑ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 8η αγωνιστική | |||
12-11-11 | 15,00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΚΑΘΕΝΟΙ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΙΔΗΨΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΑΤΤΑΛΗ | ΣΤΕΝΗΣ-Ν |
12-11-11 | 15,00 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
13-11-11 | 15,00 | ΠΙΣΣΩΝΑΣ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
13-11-11 | 15,00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
13-11-11 | 15,00 | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
12-11-11 | 15,00 | ΜΑΡΜΑΡΙ | ΔΥΣΤΟΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧ. |
12-11-11 | 15,00 | ΛΗΛΑΝΤΙΟ | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΦΥΛΛΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΣ | ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΛΑΜΨΑΚΟΥ |
13-11-11 | 11,30 | ΣΚΥΡΟΣ | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΣΚΥΡΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΚΟΣΚΙΝΑ | ΑΥΛΙΔΑ | ΚΟΣΚΙΝΩΝ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 8η αγωνιστική | |||
12-11-11 | 15,00 | ΒΟΥΤΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
13-11-11 | 12,00 | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΑΓΙΟΣ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
13-11-11 | 12,00 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΚΗΡΙΝΘΟΣ | ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ |
13-11-11 | 15,00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΚΑΜΑΡΕΣ | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΒΑΘΕΟΣ |
13-11-11 | 15,00 | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΑ | ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΡΑΠΟΣ | ΖΑΡΗΤΡΑ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
12-11-11 | 15,00 | ΤΡΑΧΗΛΙ | ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ |
13-11-11 | 12,00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
13-11-11 | 12,30 | ΑIΓΑΙΟ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΠΟΥΡΝΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 7η αγωνιστική | |||
13-11-11 | 12,00 | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΣΤΑΥΡΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ | |||
ΡΕΠΟ | ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ | |||
13-11-11 | 11,30 | ΑΛΚΙΜΟΣ | ΝΕΑΠΟΛΗ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
13-11-11 | 12,00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ | AΦΡΑΤΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΚΑΝΗΘΟΣ | ΟΚΤΩΝΙΑ | ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ |
ΡΕΠΟ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ |