Σε ποιο γήπεδο θα πάτε
11 Νοεμβρίου 2011, 15:31
Δείτε τους αγώνες των πρωταθλήματων της Εύβοιας κατά κατηγορία ανά ημέρα και ώρα
ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧ. | ΦΙΛΟΞΕΝ. | ΓΗΠΕΔΟ |
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
12-11-11 | 15,00 | ΑΕΧ | ΔΡΟΣΙΑ | ΤΣΑΛΙΚΗ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΕΡΕΤΡΙΑΣ |
12-11-11 | 15,00 | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΛΑΤΣΑΤΑ | Ν. ΑΡΤΑΚΗ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΚΑΣΤΕΛΛΑ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
12-11-11 | 15,00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΚΑΘΕΝΟΙ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΙΔΗΨΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΑΤΤΑΛΗ | ΣΤΕΝΗΣ-Ν |
12-11-11 | 15,00 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΜΑΡΜΑΡΙ | ΔΥΣΤΟΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
12-11-11 | 15,00 | ΛΗΛΑΝΤΙΟ | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΦΥΛΛΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΣ | ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΛΑΜΨΑΚΟΥ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
12-11-11 | 15,00 | ΒΟΥΤΑΣ | ΟΛΥΜΠ. ΛΙΜΝΗΣ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ |
12-11-11 | 15,00 | ΕΡΑΠΟΣ | ΖΑΡΗΤΡΑ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
12-11-11 | 15,00 | ΤΡΑΧΗΛΙ | ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
12-11-11 | 15,00 | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | ΟΛΥΜΠ. ΜΕΤΟΧΙΟΥ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
13-11-11 | 11,30 | ΣΚΥΡΟΣ | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΣΚΥΡΟΥ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
13-11-11 | 12,00 | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΑΓΙΟΣ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
13-11-11 | 12,00 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΚΗΡΙΝΘΟΣ | ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ |
13-11-11 | 12,00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
13-11-11 | 12,30 | ΑIΓΑΙΟ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
13-11-11 | 12,00 | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΣΤΑΥΡΟΥ |
13-11-11 | 11,30 | ΑΛΚΙΜΟΣ | ΝΕΑΠΟΛΗ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
13-11-11 | 12,00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ | AΦΡΑΤΙΟΥ |
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
13-11-11 | 15,00 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | Δ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
13-11-11 | 15,00 | ΑΥΛΩΝΑΡΙ | ΕΝ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΠΟΛ/ΝΙΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΩΡΕΟΙ | ΚΡΙΕΖΑ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
13-11-11 | 15,00 | ΠΙΣΣΩΝΑΣ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
13-11-11 | 15,00 | ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
13-11-11 | 15,00 | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
13-11-11 | 15,00 | ΚΟΣΚΙΝΑ | ΑΥΛΙΔΑ | ΚΟΣΚΙΝΩΝ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
13-11-11 | 15,00 | ΑΝΑ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΚΑΜΑΡΕΣ | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΒΑΘΕΟΣ |
13-11-11 | 15,00 | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣ. | ΚΑΜΑΡΙΑ | ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΠΟΥΡΝΟΥ |
13-11-11 | 15,00 | ΑΝΑ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΝΑΓ.ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ||||
13-11-11 | 15,00 | ΚΑΝΗΘΟΣ | ΟΚΤΩΝΙΑ | ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ |