Αθλητικά

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΣΚΑΣΕ

12 Απριλίου 2012, 11:50


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΣΚΑΣΕ (Σε 16 αγώνες)

1. ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ* 28

2. ΑΟ ΚΥΜΗΣ* 25

3. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ *24

4. ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ* 23


5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ* 21

6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΑΣ* 19

7. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 18


8. ΙΤΕΑ * 17


9. ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17

* Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους.



Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος ομιλος) ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  24

2. Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ 20


3. ΑΥΛΙΔΑ 20

4. ΚΑΔΜΟΣ 18

5. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΧ 16

6. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 16

7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12

8.  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 0



Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος ομιλος) TEΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 25

2. ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 25



3. ΑΣ ΜΟΥΤΑ 24

-. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΑΣ  23

5. ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 21

6. ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ 20


7. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16

8.  ΙΣΤΙΑΙΑ 14



Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - PLAY OFF Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (4η αγωνιστική)

1. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (3 αγώνες)        6

2. ΓΣ ΚΥΜΗΣ                                  6


3. ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ                       5

4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (3 αγώνες)  4



Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 7 αγωνες)

1. ΚΑΡΥΣΤΟΣ         14

2. ΦΑΡΟΣ               13

3. ΑΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  11

4. ΠΑΟΨ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ 9

5. ΑΡΤΑΚΗ             8

6. ΑΒΑΝΤΕΣ            8


Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος ΟΜΙΛΟΣ) ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 8 αγωνες)

1. ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ      13

2. ΜΩΛΟΣ                     12

3. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ   11

4. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤ.  11

5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   *      10

6. ΑΙΑΣ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ    8

7. ΠΗΓΑΣΟΣ  (αποχώρησε)


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ*              10

2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  10

3. ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ*           8

4. ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ         7

5. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               6

*  Εχουν ένα αγώνα λιγότερο

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες - Επόμενοι Αγώνες

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες - Επόμενοι Αγώνες
Αθλητικά
[21/06/2018 - 23:00]

Παρακολουθήστε με το egnomi.gr την εξέλιξη απ' την αρχή μέχρι το τέλος στην πιο μεγάλη ποδοσφαιρική διοργάνωση. ...περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και σκόρερ στους Προημιτελικούς

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και σκόρερ στους Προημιτελικούς
Αθλητικά
[20/06/2018 - 22:45]

Προκρίθηκαν Ιστιαία, Αιδηψός, Ερέτρια και Ολυμπιακός Χ. - Δείτε το πρόγραμμα των ημιτελικών ...περισσότερα

Για πρώτη φορά στην ιστορία δύο Ευβοιώτες αντίπαλοι στο champions league

Για πρώτη φορά στην ιστορία δύο Ευβοιώτες αντίπαλοι στο champions league
Αθλητικά
[20/06/2018 - 08:21]

Με τις ομάδες που αγωνίζονται σε Αυστρία και Ολλανδία. ...περισσότερα