Το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής
2 Δεκεμβρίου 2011, 12:30
Οι αγώνες στην Εύβοια στις 10 και 11 Δεκεμβρίου
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α1, Α2, Β', Γ' κατηγορίας 10-11/12/2011 | ||||
ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧ. | ΦΙΛΟΞΕΝ. | ΓΗΠΕΔΟ |
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 13η αγωνιστική | |||
10-12-11 | 15,00 | ΑΛΑΤΣΑΤΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
10-12-11 | 15,00 | ΚΑΣΤΕΛΛΑ | ΑΕΧ | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
10-12-11 | 15,00 | Ν. ΑΡΤΑΚΗ | ΔΡΟΣΙΑ | ΑΡΤΑΚΗΣ |
10-12-11 | 15,00 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
10-12-11 | 15,00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | Δ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
11-12-11 | 15,00 | ΑΥΛΩΝΑΡΙ | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
11-12-11 | 15,00 | ΩΡΕΟΙ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
11-12-11 | 15,00 | ΚΡΙΕΖΑ | ΕΝ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΠΟΛ/ΝΙΟΥ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 12η αγωνιστική | |||
10-12-11 | 15,00 | ΑΙΔΗΨΟΣ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
10-12-11 | 15,00 | ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΠΙΣΣΩΝΑΣ | ΣΤΕΝΗΣ-Ν |
11-12-11 | 15,00 | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΚΑΘΕΝΟΙ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
11-12-11 | 15,00 | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ-Ν |
11-12-11 | 15,00 | ΑΤΤΑΛΗ | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ-Ν |
11-12-11 | 15,00 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
11-12-11 | 15,00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 11η αγωνιστική | |||
10-12-11 | 13,00 | ΛΗΛΑΝΤΙΟ | ΣΚΥΡΟΣ | ΦΥΛΛΩΝ |
10-12-11 | 15,00 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
10-12-11 | 15,00 | ΑΥΛΙΔΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
10-12-11 | 15,00 | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ |
11-12-11 | 15,00 | ΚΑΡΥΣΤΟΣ | ΜΑΡΜΑΡΙ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
11-12-11 | 15,00 | ΔΥΣΤΟΣ | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΔΥΣΤΟΥ |
11-12-11 | 15,00 | ΚΟΣΚΙΝΑ | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΩΝ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 11η αγωνιστική | |||
10-12-11 | 15,00 | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. |
10-12-11 | 15,00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΑΓΙΟΣ | ΛΙΜΝΗΣ |
11-12-11 | 11,00 | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
11-12-11 | 11,00 | ΚΑΜΑΡΙΑ | ΒΟΥΤΑΣ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
11-12-11 | 11,00 | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΚΗΡΙΝΘΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ |
11-12-11 | 12,00 | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΕΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ-Π |
11-12-11 | 15,00 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος | 12η αγωνιστική | |||
10-12-11 | 15,00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΖΑΡΗΤΡΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
10-12-11 | 15,00 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΤΡΑΧΗΛΙ | ΠΡΑΣΙΝΟΥ |
10-12-11 | 15,00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |
11-12-11 | 11,30 | ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ | ΕΡΑΠΟΣ | ΠΟΥΡΝΟΥ |
11-12-11 | 12,00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΙΓΑΙΟ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
11-12-11 | 15,00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ | ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
11-12-11 | 15,00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 10η αγωνιστική | |||
10-12-11 | 15,00 | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
10-12-11 | 15,00 | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ | ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | |||
ΡΕΠΟ | ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ | |||
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 11η αγωνιστική | |||
10-12-11 | 15,00 | ΟΚΤΩΝΙΑ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
11-12-11 | 11,30 | ΝΕΑΠΟΛΗ | ΚΑΝΗΘΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ |
11-12-11 | 12,00 | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
ΡΕΠΟ | ΑΛΚΙΜΟΣ |