H τελευταια αγωνιστική του 2011 στα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου Εύβοιας (με αλλαγές)
9 Δεκεμβρίου 2011, 12:00
Το πρόγραμμα των αγώνων στις 17 και 18 Δεκεμβρίου 2011.
ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧ. | ΦΙΛΟΞΕΝ. | ΓΗΠΕΔΟ |
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 14η αγωνιστική | |||
17-12-11 | 15,00 | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΚΑΣΤΕΛΛΑ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
17-12-11 | 15,00 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | |
17-12-11 | 15,00 | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
17-12-11 | 15,00 | ΔΡΟΣΙΑ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΛΑΤΣΑΤΑ | ΑΥΛΩΝΑΡΙ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΩΡΕΟΙ | ΕΡΕΤΡΙΑΣ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΚΡΙΕΖΑ | ΤΣΑΛΙΚΗ |
18-12-11 | 15,00 | ΕΝ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΠΟΛ/ΝΙΟΥ | Ν. ΑΡΤΑΚΗ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 13η αγωνιστική | |||
17-12-11 | 15,00 | ΚΑΘΕΝΟΙ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΚΑΘΕΝΩΝ |
17-12-11 | 15,00 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
17-12-11 | 15,00 | ΠΙΣΣΩΝΑΣ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
18-12-11 | 15,00 | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΤΤΑΛΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΙΔΗΨΟΣ | ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 12η αγωνιστική | |||
17-12-11 | 13,00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΣΚΥΡΟΣ | ΒΑΘΕΟΣ |
17-12-11 | 15,00 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΥΣΤΟΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
17-12-11 | 15,00 | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΥΛΙΔΑ | ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ |
17-12-11 | 15,00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
17-12-11 | 15,00 | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΛΗΛΑΝΤΙΟ | ΛΑΜΨΑΚΟΥ |
18-12-11 | 15,00 | ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΣ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |
18-12-11 | 15,00 | ΜΑΡΜΑΡΙ | ΚΟΣΚΙΝΑ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 12η αγωνιστική | |||
17-12-11 | 15,00 | ΑΓΙΟΣ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΓΙΟΥ |
17-12-11 | 15,00 | ΚΗΡΙΝΘΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΑ | ΚΗΡΙΝΘΟΥ |
18-12-11 | 12.30 | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ-π |
18-12-11 | 11.30 | ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | Α.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
18-12-11 | 11.30 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ |
18-12-11 | 15,00 | ΒΟΥΤΑΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΕΣ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος | 13η αγωνιστική | |||
17-12-11 | 15,00 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ |
17-12-11 | 15,00 | ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΚΥΜΗΣ |
18-12-11 | 11,00 | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
18-12-11 | 11,00 | ΕΡΑΠΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
18-12-11 | 11,30 | ΑΙΓΑΙΟ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
18-12-11 | 12,00 | ΤΡΑΧΗΛΙ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ |
18-12-11 | 15,00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 11η αγωνιστική | |||
17-12-11 | 15,00 | ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΓΟΥΒΩΝ |
18-12-11 | 11,00 | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ |
18-12-11 | 11,30 | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ | ΚΕΡΑΣΙΑΣ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 12η αγωνιστική | |||
18-12-11 | 11,30 | ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ | ΝΕΑΠΟΛΗ | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
18-12-11 | 11,30 | ΚΑΝΗΘΟΣ | ΑΛΚΙΜΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ |
18-12-11 | 15,00 | ΟΚΤΩΝΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ |