Αθλητικά

Aλλες 140 μεταγραφές ομάδων της Εύβοιας

Aλλες 140 μεταγραφές ομάδων της Εύβοιας
27 Αυγούστου 2012, 12:00
Δείτε το Β' μέρος των φετινών μετακινησεων σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΕ



5 μέρες πριν τη λήξη της μεταγραφικής περιόδου οι μετακινήσεις παιχτών από ομάδα σε ομάδα στο νομό της Εύβοιας ξεπέρασαν τις 200.

Στο Β' μέρος των μεταγραφών που παρουσιάζει το egnomi.gr,  δείτε άλλες 140 μεταγραφές (με τη ...βούλα) που έχουν καταχωρηθεί μέχρι και την Παρασκευή 24 Αυγούστου και έπεται συνέχεια. Για το Α' μερος πατήστε εδώ.

• Στη φωτό δεξιά ο Σπίνουλας και ο Κώστας Αλεξίου που μεταγράφηκαν στην Ατταλη κια το Λήλα αντίστοιχα.



ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΟΗΓ. ΟΜΑΔΑ ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ
Δ' ΕΘΝΙΚΗ-ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟ      
ΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 20 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΛΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 23 ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ




Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      
RICA MARINEL 23 ΛΗΛΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25 ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΣ 24 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΔΑΣΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΡΟΥΜΠΗΣ ΦΩΤΗΣ 17 ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 32 ΑΡΤΑΚΗ ΑΥΛΩΝΑΡΙ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30 ΚΥΜΗ ΑΥΛΩΝΑΡΙ
ΦΡΥΓΑΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 29 ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙ
ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 27 ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙ
ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΜΟΝΟΔΡΙ ΑΥΛΩΝΑΡΙ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 34 ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΕΒΡΟΥ ΕΡΕΤΡΙΑ
ΤΣΑΤΑΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΡΕΤΡΙΑ
ΛΕΟΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 30 ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 28 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 20 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ. (ΕΡΑΣ) ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 19 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26 ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ ΚΥΜΗ
THANASI ROMARIO 19 ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ ΚΥΜΗ
XEHLILI DORJAN 19 ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ ΚΥΜΗ
ΚΟΥΤΣΑΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΗΛΑΣ
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΗΛΑΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ ΛΗΛΑΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24 ΛΗΛΑΝΤΙΟ ΛΗΛΑΣ
ΡΟΥΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΗΛΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 28 ΑΡΤΑΚΗ ΛΗΛΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 27 ΑΡΤΑΚΗ ΛΗΛΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΗΛΑΣ
ΜΩΛΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 23 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΗΛΑΣ
ΤΣΩΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 21 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ




Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      
ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 17 ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17 ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΡΙΟΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 18 ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 24 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΞΙΦΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 27 ΚΑΘΕΝΟΙ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 28 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΝΙΚΟΣ 21 ΙΣΤΙΑΙΑ ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
ΛΑΝΤΖΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 35 ΙΣΤΙΑΙΑ ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
ΑΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 24 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 16 ΔΡΟΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 36 ΑΡΤΑΚΗ ΑΤΤΑΛΗ
ΓΙΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 31 ΑΡΤΑΚΗ ΑΤΤΑΛΗ
ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΤΤΑΛΗ
ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 37 ΛΗΛΑΣ ΑΥΛΙΔΑ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 21 ΑΙΑΣ ΣΥΜΠΟΛ. ΑΧΑΪΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
ΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 17 ΠΑΝΒΑΓΙΑΚΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 27 ΚΑΘΕΝΟΙ ΕΥΡΙΠΟΣ
ΛΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22 ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΕΥΡΙΠΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 23 ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΕΥΡΙΠΟΣ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31 ΚΑΘΕΝΟΙ ΕΥΡΙΠΟΣ
ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΑΥΛΙΔΑ ΕΥΡΙΠΟΣ
ΠΑΧΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 29 ΚΑΝΗΘΟΣ ΕΥΡΙΠΟΣ
ΡΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 30 ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ ΚΑΘΕΝΟΙ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31 ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΚΑΘΕΝΟΙ
ΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20 ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ ΚΑΘΕΝΟΙ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 19 ΔΗΛΕΣΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ
ΠΕΡΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 25 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΑΦΕΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 29 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΚΗΡΙΝΘΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 19 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΚΗΡΙΝΘΟΣ
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28 ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΚΟΣΚΙΝΑ
ΠΑΠΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35 ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΛΗΛΑΝΤΙΟ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17 ΕΥΡΙΠΟΣ ΛΗΛΑΝΤΙΟ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 14 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΛΗΛΑΝΤΙΟ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26 ΜΙΣΤΡΟΣ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΒΕΤΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 39 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 18 ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΒΕΤΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 30 ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΠΙΣΣΩΝΑΣ
ΠΟΥΛΙΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23 ΑΕ ΝΈΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙ
ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ
ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 20 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΠΗΛΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33 ΔΥΣΤΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ




Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      
ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ΑΡΤΟΜΗΤΟΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΒΑΘΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 23 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΖΑΦΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 34 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΕΛΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30 ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25 ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30 ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 31 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 33 ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 28 ΕΡΕΤΡΙΑ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 21 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΡΑΒΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25 ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23 ΑΦΡΑΤΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 38 ΚΑΜΑΡΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΕΪΜΕΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 47 ΚΑΜΑΡΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΖΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
ΝΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15 ΔΥΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
ΠΙΛΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18 ΔΥΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
ΣΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 ΑΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΑ
ΚΟΥΡΤΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 25 ΙΣΤΙΑΙΑ ΚΑΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 20 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΚΑΜΑΡΙΑ
ΚΑΠΟΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19 ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΚΑΜΑΡΙΑ
ΣΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΑΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΑ
ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 17 ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ ΚΑΜΑΡΙΑ
ALIAJ MARIO 18 ΠΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 27 ΠΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΜΑΝΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19 ΠΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 24 ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
METAWI ALDJO 18 ΠΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ
ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 26 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ
ΚΗΡΥΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 34 ΑΡΤΑΚΗ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 21 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙ
ΚΑΡΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15 ΝΕΟΧΩΡΙ ΟΚΤΩΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 28 ΠΑΠΑΔΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20 ΠΑΠΑΔΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ
ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31 ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣ 30 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 22 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 16 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 23 ΑΤΤΑΛΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΓΙΩΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 29 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΤΑΣΟΣ 32 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 28 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΣ 30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
       
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      
ΛΟΡΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ
ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 23 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 38 ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΠΑΛΙΟΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21 ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 36 ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 30 ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 19 ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 22 ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΜΠΡΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15 ΚΗΡΙΝΘΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 14 ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 15 ΑΙΟΛΟΣ ΜΟΝΟΔΡΙ
ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 23 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 23 ΑΡΕΘΟΥΣΑ ΠΑΟΚ
ΒΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 27 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΟΚ
ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25 ΕΥΡΙΠΟΣ ΠΑΟΚ
ΔΗΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18 ΑΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ