Αθλητικά

Σημερινά αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της Εύβοιας

7 Οκτωβρίου 2012, 13:35


ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ


A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3η αγωνιστική


ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-1


ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤ. 2-1


ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-1
7-10-12 3,30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΚΥΜΗΣ
7-10-12 4,30 ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
7-10-12 4,30 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΡΙΑΔΑΣ
7-10-12 4,30 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Δ. ΣΤ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
    ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛ.-ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ 3-0 Α.Α.







A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος 2η αγωνιστική


ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 2-3


ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ 2-1


ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΣ 2-2
7-10-12 4,30 Π.ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
7-10-12 4,30 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ  ΛΙΜΝΗΣ
7-10-12 4,30 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
7-10-12 4,30 ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ


A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος 2η αγωνιστική


ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 3-1


ΑΕ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 1-1


ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΤ. ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 2-2


ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 1-3
7-10-12 4,30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
7-10-12 4,30 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
7-10-12 4,30 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
 





Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος 2η αγωνιστική


ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. 1-3


ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤ.Υ 3-3


ΑΟ ΒΟΥΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ 1-0
7-10-12 11.30 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΟ ΚΑΜΑΡΙΩΝ 1-0
7-10-12 11.30 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ 3-2
7-10-12 4,30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ MANTOYΔΙΟΥ
    ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ 3-0 Α.Α.


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος 2η αγωνιστική


ΑΕ ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΩΝ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ 2-1
7-10-12 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2-0
7-10-12 11.30 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 3-2
7-10-12 11.30 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ 0-6
7-10-12 4,30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΚΤΩΝΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
7-10-12 4,30 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
    ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 0-3 Α.Α.







Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος 1η αγωνιστική


ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ 2-2


ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 2-1
7-10-12 11.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘ.-ΚΑΛΥΒ. ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ 1-5


Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος 1η αγωνιστική
7-10-12 11.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ 6-2
7-10-12 4,30 ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΟΣ ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΒΑΘΕΟΣ
7-10-12 4,30 ΑΟ ΜΕΤΟΧΙΟΥ ΔΙΡΦΥΩΝ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΜΕΤΟΧΙΟΥ ΔΙΡ.
    ΑΝΑΓΕΝ, ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ REPO  



ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-5 (ΚΥΠΕΛΛΟ): Καλή πρόβα ενόψει ...Αταλάντης

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-5 (ΚΥΠΕΛΛΟ): Καλή πρόβα ενόψει ...Αταλάντης
Αθλητικά
[21/10/2020 - 19:25]

Πέρασε στους "16" ο ροπαλοφόρος και την Κυριακή έχει Γ' Εθνική. Τέσσερα από τα έξι γκολ σημειώθηκαν με πέναλτι! ...περισσότερα