ΕΣΚΑΣΕ: Ολοι οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές
25 Ιανουαρίου 2013, 12:49
Αρχίζει και το πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας
Ενα μόνο παιχνίδι (ΚΥΜΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ) για την Α' ΕΣΚΑΣΕ γίνεται αυτό το Σάββατο (οι υπόλοιποι αγώνες θα διεξαχθουν την επόμενη βδομάδα).
Κανονική αγωνιστική υπάρχει και για τους δυο ομίλους της Β' κατηγορίας, ενώ ξεκινάει και το πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας με παρούσες στην πρεμιέρα 8 ομάδες από την Εύβοια.
Επίσης, με έναν αγώνα (μπούκαλη-αρης Θήβας) αρχίζει η Β' φάση του πρωταθλήματος Εφήβων.
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές που θα τα διευθύνουν είναι:
Κανονική αγωνιστική υπάρχει και για τους δυο ομίλους της Β' κατηγορίας, ενώ ξεκινάει και το πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας με παρούσες στην πρεμιέρα 8 ομάδες από την Εύβοια.
Επίσης, με έναν αγώνα (μπούκαλη-αρης Θήβας) αρχίζει η Β' φάση του πρωταθλήματος Εφήβων.
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές που θα τα διευθύνουν είναι:
Α' ANΔΡΩΝ | ΩΡΑ | |||
26/01/13 | 18:00 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ |
Β' ANΔΡΩΝ | ΩΡΑ | |||
26/01/13 | 17:00 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΓΛΥΚΟΣ |
26/01/13 | 19:00 | Α.Ο ΦΑΡΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | ΤΣΑΛΛΑΣ-ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ |
26/01/13 | 16:00 | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ |
27/01/13 | 19:30 | Π''ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΧ | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ-ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ |
27/01/13 | 16:00 | ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | ΤΣΑΛΛΑΣ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
27/01/13 | 18:00 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ-ΓΛΥΚΟΣ |
27/01/13 | 18:00 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ | ΝΤΑΝΟΣ-ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ |
Γ' ANΔΡΩΝ | ΩΡΑ | |||
26/01/13 | 16:00 | ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | ΚΥΜΑΙΚΟΣ | ΜΠΛΕΤΣΑΣ-ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ |
26/01/13 | 16:00 | ΑΟ ΑΒΑΝΤΕΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΚΑΛΦΑ-ΧΑΪΝΑ |
26/01/13 | 18:30 | ΠΑΟΨ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΒΑΡΣΑΜΑΣ-ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. |
27/01/13 | 15:00 | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | ΒΑΡΣΑΜΑΣ-ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. |
27/01/13 | 13:00 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ | ΒΑΡΣΑΜΑΣ-ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. |
ΕΦΗΒΩΝ | ΩΡΑ | |||
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ | ||
27/01/13 | 16:00 | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΝΤΑΝΟΣ-ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ |
ΠΑΙΔΩΝ | ΩΡΑ | |||
26/01/13 | 18:00 | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΚΑΛΦΑ-ΧΑΪΝΑ |
26/01/13 | 15:00 | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ |
26/01/13 | 16:30 | ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ |
26/01/13 | 15:30 | ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ |
26/01/13 | 13:00 | ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ | ΖΑΧΟΣ |
27/01/13 | 17:00 | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | ΒΑΡΣΑΜΑΣ-ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. |
27/01/13 | 12:00 | ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΖΑΧΟΣ |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΜΕΔΕΩΝ | ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ | ||
ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ | ||
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. | ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ | ||
ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ |