ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες ΕΦΗΒΩΝ
ΕΦΗΒΩΝ Α' TEΛΙΚΗ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν. | Η. | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ | |
1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 16 | 8 | 8 | 0 | 469 | 253 |
2 | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ (1,625) | 13 | 8 | 5 | 3 | 499 | 398 |
3 | ΓΣ ΚΥΜΗΣ | 13 | 8 | 5 | 3 | 542 | 470 |
4 | ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 10 | 8 | 2 | 6 | 266 | 491 |
5 | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | 6 | 8 | 0 | 6 | 272 | 436 |
ΕΦΗΒΩΝ Β' ΤΕΛΙΚΗ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν. | Η. | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ | |
1 | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | 16 | 8 | 8 | 0 | 590 | 309 |
2 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ (1,5) | 12 | 8 | 4 | 4 | 489 | 505 |
3 | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 12 | 8 | 4 | 4 | 431 | 500 |
4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 11 | 8 | 3 | 5 | 432 | 450 |
5 | ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ | 8 | 8 | 1 | 6 | 337 | 515 |
ΕΦΗΒΩΝ Γ' ΤΕΛΙΚΗ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν. | Η. | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ | |
1 | ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 16 | 8 | 8 | 0 | 671 | 389 |
2 | ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 1 ΜΗΔΕΝ. (1,625) | 13 | 8 | 6 | 1 | 508 | 331 |
3 | ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 11 | 8 | 3 | 5 | 408 | 477 |
4 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | 10 | 8 | 2 | 6 | 342 | 517 |
5 | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 9 | 8 | 1 | 7 | 347 | 562 |
ΕΦΗΒΩΝ Δ' ΤΕΛΙΚΗ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν. | Η. | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ | |
1 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | 15 | 8 | 7 | 1 | 510 | 340 |
2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΙΑΣ (1,875) | 15 | 8 | 7 | 1 | 629 | 373 |
3 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 10 | 8 | 3 | 4 | 482 | 410 |
4 | ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ | 9 | 8 | 2 | 5 | 295 | 511 |
5 | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 9 | 8 | 1 | 7 | 290 | 572 |
ΕΦΗΒΩΝ Ε' | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν. | Η. | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ | |
1 | ΑΝΑΓΕΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 10 | 6 | 4 | 2 | 400 | 346 |
2 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ (1,667) | 10 | 6 | 4 | 2 | 344 | 350 |
3 | ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 7 | 5 | 2 | 3 | 323 | 322 |
4 | ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ | 6 | 5 | 1 | 4 | 285 | 334 |
ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ' ΤΕΛΙΚΗ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν. | Η. | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ | |
1 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ | 11 | 6 | 5 | 1 | 478 | 318 |
2 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ (1,833) | 11 | 6 | 5 | 1 | 379 | 333 |
3 | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | 7 | 6 | 1 | 5 | 310 | 371 |
4 | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | 7 | 6 | 1 | 5 | 331 | 476 |
• Προκρίθηκαν στη δεύτερη φάση, οι πρώτες ομάδε κάθε ομίλου από την 1η φάση: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ, ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ, ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ, ΓΣ. ΙΤΕΑΣ, ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ, ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
και τέσσερις (4) ομάδες από αυτές που κατέλαβαν την 2η θέση σε κάθε όμιλο με τον μεγαλύτερο συντελεστή προέκυψε από το πηλίκο των βαθμών που συγκέντρωσε η ομάδα διά του αριθμού των αγώνων που έδωσε. Αυτές είναι:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ και ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ.
Στην 2η φάση
• Οι 10 ομάδες στην 2η φάση χωρίστηκαν σε 2 ομίλους των 5 ομάδων ο καθένας με γεωγραφικά κριτήρια (Α' όμιλος: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ, ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ, ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ, ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ, ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ και Β' όμιλος: ΓΣ. ΙΤΕΑΣ, ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ).
Σε κάθε όμιλο θα διεξαχθούν μονοί αγώνες σε έναν γύρο και κάθε σωματείο θα αγωνιστεί δύο φορές εντός και δύο φορές εκτός έδρας. Η σειρά των αγώνων θα καθοριστεί με κλήρωση.
Στην 3η φάση
Από την 2η φάση οι πρώτες ομάδες κάθε ομίλου θα αγωνιστούν στον τελικό και σε ουδέτερο γήπεδο για ανάδειξη της πρωταθλήτριας ομάδας.
Β' ΦΑΣΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ | Β | A | Ν | Η | Υ | Κ | |
1 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | 8 | 4 | 4 | 0 | 303 | 209 |
2 | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | 7 | 4 | 3 | 1 | 241 | 187 |
3 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | 4 | 4 | 1 | 2 | 118 | 159 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 4 | 4 | 1 | 2 | 150 | 188 |
5 | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | 3 | 4 | 1 | 1 | 118 | 187 |
2ος ΟΜΙΛΟΣ | Β | A | Ν | Η | Υ | Κ | |
1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 7 | 4 | 3 | 1 | 252 | 226 |
2 | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 7 | 4 | 3 | 1 | 255 | 224 |
3 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | 7 | 4 | 3 | 1 | 189 | 164 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ | 4 | 4 | 1 | 2 | 162 | 191 |
5 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 4 | 4 | 0 | 4 | 170 | 223 |