Ξανά εκτός έδρας η Ιστιαία που παίζει στην Ερέτρια με τον Απόλλωνα
16 Νοεμβρίου 2015, 13:47
Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα ΕΠΣΕ για το Σαββατοκύριακο 21-22 Νοέμβρη
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΕΡΕΤΡΙΑΣ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ. | ΑΡΤΑΚΗΣ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
22/11/15 | 15:00 | ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
21/11/15 | 15:00 | ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ |
22/11/15 | 12:00 | ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΠΗΛΙΟΥ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΑΓ. ΑΝΝΑΣ |
ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 3-0 Α.Α. | ||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΤΣΑΛΙΚΗ-ΠΑΠΙΛΑ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΦΥΛΛΩΝ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΨΑΧΝΩΝ | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
21/11/15 | 13:00 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΔΥΣΤΟΥ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | ΚΥΜΗΣ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
22/11/15 | 11:00 | ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ |
22/11/15 | 11:30 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | ΑΟ "ΚΕΡΑΣΙΑΣ" ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ | ΓΙΑΛΤΡΩΝ |
22/11/15 | 11:30 | ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΛΙΜΝΗΣ |
22/11/15 | 15:00 | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΛΙΧΑΔΑΣ |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ | ΡΕΠΟ | |||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
21/11/15 | 15:00 | ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
22/11/15 | 11:00 | ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
22/11/15 | 11:00 | ΑΟ ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
22/11/15 | 11:00 | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
22/11/15 | 11:30 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
22/11/15 | 11:00 | ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
22/11/15 | 11:00 | ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
22/11/15 | 15:00 | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ | 0-3 Α.Α. | ||
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | ΡΕΠΟ |