Βαθμολογίες

Β' ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2017-18: Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογίια

5 Νοεμβρίου 2017, 12:56

 

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α Ν Ι H Υ Κ Β
1 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 26 23 1 2 84 20 70
2 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 26 19 3 4 75 34 60
3 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 26 16 5 5 63 30 53
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26 14 5 7 53 34 47
5 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 26 12 4 10 52 51 40
6 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26 11 7 8 43 34 40
7 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 26 9 6 11 23 32 33
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26 9 3 14 42 65 30
9 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26 9 1 16 33 56 28
10 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 26 7 4 15 44 56 25
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 26 6 7 13 29 49 25
12 ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26 7 4 15 34 54 25
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 26 6 5 15 29 48 23
14 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 26 6 1 19 21 62 19

 

Α' ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 0-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 3-1
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-3
2η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-0
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-2
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 0-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-2
3η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-1
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 4-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 1-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-1
4η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-0
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-1
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1-0
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-3
5η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 5-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 2-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1-2
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-2
6η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 0-4
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-1
7η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-6
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 6-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-1
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-1
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-3
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-0
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-2
9η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-0
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 2-2
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 3-0
10η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 3-0
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
11η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-0
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6-3
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 1-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-0
12η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-2
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 5-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0
13η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-0
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 0-4

 

Β' ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 3-3
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-2
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ανεβλ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 4-2
15η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 1-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 4-0
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 4-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0-1
16η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-4
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 0-1
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0-1
17η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 2-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-4
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 4-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-2
18η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-4
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 3-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 2-0
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-1
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-0
19η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-5
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 3-2
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-2
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1-1
20η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1-0
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7-1
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 2-2
21η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 4-0
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-2
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 6-2
22η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 0-1
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 1-3
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-2
23η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-1
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2-3
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-2
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 6-0
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 5-2
24η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 3-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-2
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-1
25η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5-5
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7-1
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-2
26η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2-2
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 1-2
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ 2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 6-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 6-2

 

 

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ