Αθλητικά

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018: Ολοι οι αγώνες και το τηλεοπτικό πρόγραμμα μέχρι τον μεγάλο τελικό

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018: Ολοι οι αγώνες και το τηλεοπτικό πρόγραμμα μέχρι τον μεγάλο τελικό
14 Ιουνίου 2018, 14:38
Οι 32 "μονομάχοι" μπαίνουν στη σέντρα.

Ξεκινάει την Πέμπτη 14 Ιουνίου το Μουντιάλ με τη συμμετοχή 32 εθνικών ομάδων.

Tο egnomi.gr σας παρουσιάζει το τηλεοπτικό πρόγραμμα (τα απευθείας ματς, αλλά και τις μαγνητοσκοπημένες μεταδόσεις) μέχρι τη διεξαγωγή του μεγάλου τελικού στις 15 Ιουλίου.

ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:30    ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΕΡΤ-1    18:00    ΡΩΣΙΑ - ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΑΙΓΥΠΤΟΣ–ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00     ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00     ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΑΙΓΥΠΤΟΣ–ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (Μ)

ΕΡΤ-1    03:00    ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    13:00    ΓΑΛΛΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    16:00    ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    19:00    ΠΕΡΟΥ – ΔΑΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    22:00    ΚΡΟΑΤΙΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    02:00    ΓΑΛΛΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-1    04:00    ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΚΡΟΑΤΙΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ (Μ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018                              

ΕΡΤ-1    15:00    ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΠΕΡΟΥ – ΔΑΝΙΑ  (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Μ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Μ)

ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Μ)

ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ  (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ  (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    15:00    ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ)

ΕΡΤ-1    18:00    ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ  (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ)

ΕΡΤ-2    17:00    ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ-2    21:00    ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ)

ΤΡΙΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Μ)  

ΕΡΤ-1    03:00    ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)

ΕΡΤ-2    17:00    ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ)

ΕΡΤ-2    21:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ)  

ΕΡΤ-1    21:00    ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-1    03:00    ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-2    17:00    ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-2    21:00    ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Μ)

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-1    03:00    ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Μ)

ΕΡΤ-2    17:00    ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-2    21:00    ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Μ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-3    11:00    ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1C – 2D (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1A – 2B (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1C – 2D (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1A – 2B  (Μ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1B – 2A (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1D – 2C (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1B – 2A (Μ)  

ΕΡΤ-3    11:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16  1C – 2D  (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1D – 2C (Μ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1E – 2F (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16  1G – 2H (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1E – 2F (Μ)  

ΕΡΤ-3    11:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1B – 2A  (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1G – 2H  (Μ)

ΤΡΙΤΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1F – 2E (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1H – 2G (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1F – 2E (Μ)  

ΕΡΤ-3    11:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1E – 2F  (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1H – 2G  (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    18:30    ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 1F – 2E (Μ)

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    18:30    ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  (Μ)  

ΕΡΤ-3    01:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    21:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    01:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  (Μ)  

ΕΡΤ-3    11:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΕΡΤ-3    01:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΕΡΤ-1    22:00    ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  (Μ)

ΤΡΙΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    21:00    ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    00:30    ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    21:00    ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    00:30    ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΕΡΤ-3    11:00    ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-3    11:00    ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    17:00    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  (Ζ)

ΕΡΤ-1    24:00    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  (Μ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

ΕΡΤ-1    18:00    ΤΕΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)

ΕΡΤ-1    24:00    ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ (Μ)

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α' ΕΠΣΕ: Ο πρωτοπόρος ΑΟΝΑ θα παίξει στο Στάδιο Χαλκίδας την Κυριακή

Α' ΕΠΣΕ: Ο πρωτοπόρος ΑΟΝΑ θα παίξει στο Στάδιο Χαλκίδας την Κυριακή
Αθλητικά
[12/12/2018 - 22:00]

Κι άλλες αλλαγές στους αγώνες της αγωνιστικής στις 15-16/12/2018 ...περισσότερα

ΕΥΒΟΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΙΑ (Κ-16) 3-1: Σε 9 λεπτά τρία γκολ και ...τρία στα τρία

ΕΥΒΟΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΙΑ (Κ-16) 3-1: Σε 9 λεπτά τρία γκολ και ...τρία στα τρία
Αθλητικά
[12/12/2018 - 16:45]

Με ανατροπή η τρίτη νίκη και ...πρώτη στη βαθμολογία η Μικτή της  ΕΠΣΕ ...περισσότερα

EYBOIA-ΘΕΣΣΑΛΙΑ (Κ-14) 0-0: Ηταν άστοχη κι έχασε τους πρώτους βαθμούς

EYBOIA-ΘΕΣΣΑΛΙΑ (Κ-14) 0-0: Ηταν άστοχη κι έχασε τους πρώτους βαθμούς
Αθλητικά
[12/12/2018 - 14:30]

Η Μικτή της ΕΠΣΕ παραμένει πρώτη στη βαθμολογία μαζί με τη βολιώτικη ομάδα ...περισσότερα