Οι διαιτητές των αγώνων στα πρωταθλήματα ΕΠΣ Εύβοιας
19 Οκτωβρίου 2018, 15:30
Ο Γιάννης Κηρύκος στο Βασιλικό και στα Ψαχνά
Α Ερασιτεχνική 3η Αγωνιστική | |||||
Διαγωνιζόμενες Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί | |||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. | ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. | |||
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. | ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. | |||
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ | ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. | |||
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. | |||
ΛΗΛΑΣ - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. | ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. | |||
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. | ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ | |||
ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΝΤΟΥΡΑΣ | ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική | |||||
Διαγωνιζόμενες Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί | |||
ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. | |||
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. | |||
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. | ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. | |||
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. | ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ | |||
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ | ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. | ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική | |||||
Διαγωνιζόμενες Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί | |||
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. | ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. | |||
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. | |||
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ | |||
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. | ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ. | |||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ Α.ΝΙΚΟΛ. | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. | |||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔ.- ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. | ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ. | |||
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ | ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική | |||||
Διαγωνιζόμενες Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί | |||
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. | |||
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. - ΑΟ Α.ΛΟΥΚΑ | ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. | ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. | |||
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ | ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. - ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική | |||||
Διαγωνιζόμενες Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί | |||
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. | ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. | |||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. | ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. | |||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΟΛΥΜΠ.ΛΙΜΝΗΣ | ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. | ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική | |||||
Διαγωνιζόμενες Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί | |||
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. | ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. | |||
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ | |||
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. | ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. - ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. | |||
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΥΜΗ | ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. | ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | |||
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. |