Αθλητικά

Οι διαιτητές στους αγώνες πρωταθλημάτων της ΕΠΣΕ

7 Δεκεμβρίου 2018, 18:11
Ο Βαλάντης Βρακάς στο Προκόπι  

 

Α' Ερασιτεχνική 9η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ.
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. - ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ.
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ -  ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.

 

B' Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. - ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ -  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.

 

B' Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ- ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.

 

B' Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ -  ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΣΧΩΝΗΣ ΒΑΣ. - ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ.
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

 

Γ' Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. - ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.

 

Γ' Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΑΙΝΟΣ ΔΗΜ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ.
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΡΤΕΜΙΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ.
 ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΚΥΜΗ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Στα γρήγορα αποτελέσματα και σκόρερ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Στα γρήγορα αποτελέσματα και σκόρερ
Αθλητικά
[19/02/2019 - 12:00]

Ο ερμήλιος κέρδισε 4-1 την Ερέτρια κι έχασε με 4-1 από το Ληλάντιο ...περισσότερα

Β' ΕΠΣΕ (1ος ΟΜΙΛΟΣ): Με 6-0 κέρδισε η πρωτοπόρος Ιστιαία και με 5-0 η Κήρινθος που προσπαθεί να σωθεί

Β' ΕΠΣΕ (1ος ΟΜΙΛΟΣ): Με 6-0 κέρδισε η πρωτοπόρος Ιστιαία και με 5-0 η Κήρινθος που προσπαθεί να σωθεί
Αθλητικά
[18/02/2019 - 23:59]

Με νίκες προχώρησαν Προκόπι και Μαντούδι και με τεσσάρα τα Βασιλικά. Μόνο μια ισοπαλία στις Γούβες στη 16η αγωνιστική. Δείτε όλα τα ματς αναλυτικά ...περισσότερα