Γ' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
20 Ιανουαρίου 2019, 23:00
Η 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος Γ' κατηγορίας Εύβοιας 2018-'19 με μια ματιά
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 4-2 |
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 0-2 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 0-3 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 0-2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 0-3 α.α. |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ | ΡΕΠΟ |
Γ' - 1ος Όμιλος | ΑΓΩΝ. | Β | |
1 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 11 | 33 |
2 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 11 | 25 |
3 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 11 | 24 |
4 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 11 | 22 |
5 | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 11 | 19 |
6 | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 11 | 18 |
7 | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 11 | 15 |
8 | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ | 11 | 13 |
9 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 11 | 6 |
10 | ΑΝΑΓΕΝ. ΓΙΑΛΤΡΩΝ (-9) | 10 | -9 |
11 | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ (-9) | 9 | -9 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
26/01/19 | 15:00 | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ |
27/01/19 | 12:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΛΙΜΝΗΣ |
27/01/19 | 15:00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ | 3-0 άνευ αγώνα | ||
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 3-0 άνευ αγώνα | ||
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΡΕΠΟ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 5-0 |
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 1-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 4-1 |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 3-0 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | 2-0 |
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 2-4- |
Γ' - 2ος Όμιλος | ΑΓΩΝ. | Β | |
1 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 12 | 34 |
2 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 12 | 29 |
3 | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 12 | 23 |
4 | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 12 | 23 |
5 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 12 | 21 |
6 | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 12 | 19 |
7 | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 12 | 18 |
8 | ΚΥΜΗ | 12 | 16 |
9 | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | 12 | 7 |
10 | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 11 | 7 |
11 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 12 | 3 |
12 | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 11 | 2 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
26/01/19 | 15:00 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΚΥΜΗΣ |
26/01/19 | 15:00 | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | ΚΑΝΗΘΟΥ |
27/01/19 | 11:30 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
27/01/19 | 11:30 | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΦΥΛΛΩΝ |
27/01/19 | 12:00 | ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
27/01/19 | 15:00 | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΠΙΣΣΩΝΑ |