Τα αποτελέσματα στα φιλικά της Τετάρτης

21 Αυγούστου 2019, 23:45
Νίκησαν Ηρακλής Ψαχνών, Προποντίδα, Αμάρυνθος, Ερέτρια και Τριάδα

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΥΛΩΝΑΡΙ  4-2

Για τον Ηρακλή σκόραραν οι Σταματάκος, Μήτρου, Στεργίου στα πρώτα 35 λεπτά και Σπ. Γκάβαλης στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου. Είχε μειώσει προσωρινά σε 3-1 ο Μακρής στο τέλος του α' ημιχρόνου, ο οποίος διαμόρφωσε και το τελικό 4-2 με τη συμπλήρωση μιας ώρας αγώνα (ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ).

ΑΥΛΙΔΑ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ  2-3

Ο Γκιόσι (26') ο ...επαναπατριζόμενος Χρήστος Ζουρμπουλής (55') και ο Δημήτρης Παπασχόλης (78') οι σκόρερ της "Μπάρτσα". Τα γκολ της Αυλίδας σημείωσαν οι Γ. Θωμάς (78') και Π. Ζούσης (87').

ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-3

Με 2-0 με γκολ των Τσίγκα-Ρούσσου στο α' ημίχρονο προηγήθηκε η ομάδα της Ερέτριας, ισοφάρισε ο Ολυμπος με γκολ των Ντούρμα και Κοντογιάννη στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου και το τελικό 2-3 πέτυχε ο Μώρος για τους φιλοξενούμενους.

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-0

Το μοναδικό γκολ του αγώνα σημείωσε ο Θανάσης Κικίδης με κεφαλιά στο 81'.

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ  2-0

Ο Αντώνης Μυρτέζα και o Μουσταφά πέτυχαν τα γκολ που χάρισαν τη φιλική νίκη στους γηπεδούχους.

Μπάσκετ: Με νέο όνομα στην Α2 και στο Κύπελλο ο Ολυμπιακός

[16/09/2019 - 20:28]

Ενημέρωσε την ελληνική ομοσπονδία ο ερυθρόλευκος σύλλογος. ...περισσότερα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Η κλήρωση της Γ' φάσης

[16/09/2019 - 18:35]

Δυο ζευγάρια με ομάδες της Α' ΕΠΣΕ - Στη Δροσιά θα παίξει ο ΑΟΝΑ ...περισσότερα

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-1 (ΚΥΠΕΛΛΟ): Πέταξε έξω τον φιναλίστ της περασμένης σεζόν

[16/09/2019 - 18:19]

Εχασαν και πέναλτι οι νικητές - Οι ηττημένοι πριν λίγες μέρες απέκλεισαν τον ΑΟΧ. ...περισσότερα

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ: Θωρακίζει την άμυνα με Σάκη Τσούτη και Βαγγέλη Ταψή

[16/09/2019 - 17:59]

Οι δύο στόπερ συμφώνησαν με τους Χαλκιδέους, επέστρεψε και ο Θεόφιλος Μπασινάς. ...περισσότερα