Αθλητικά

Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές

3 Νοεμβρίου 2019, 20:25
Η 7η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ σκορ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 0-0
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 1-2
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 1-1
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ  0-2
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 0-0
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-1
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 1-1

 

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΒΑΘ.
1 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 18
2  ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 17
3  ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 16
4 EΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16
5  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15
6  ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 14
7   ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 11
8 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 11
9  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 7
10  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 6
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 6
12 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6
13  ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 5
14  ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 5
15  ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 1
16  ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ 1ος όμιλος 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
9/11/19 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΒΑΤΩΝΤΑ
9/11/19 15:00 ΑΡΤΕMIΣΙΑΚΟΣ  ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
9/11/19 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗ
9/11/19 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΓΟΥΒΩΝ
10/11/19 15:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
10/11/19 15:00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10/11/19 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
10/11/19 15:00 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ σκορ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 1-2
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ 1-2
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-0
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 2-1
ΑΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. 5-0
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 0-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ 3-0

 

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΒΑΘ.
1  ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 19
2   ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 19
3  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 15
4  ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ(-1) 14
5  ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 14
6  ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 13
7  ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 13
8  ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 12
9  ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ 11
10  ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 7
11  ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ 7
12  ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 6
13 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3
14  ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 3
15  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 2
16  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ 2ος όμιλος 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
9/11/19 15:00 ΑΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΒΑΘΕΟΣ
9/11/19 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΥΣΗΣ
9/11/19 15:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΔΥΣΤΟΥ
9/11/19 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
10/11/19 11:45 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΚΥΡΟΥ
10/11/19 15:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
10/11/19 15:00 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΖΑΡΑΚΩΝ
10/11/19 15:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ