Αθλητικά

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ
18 Νοεμβρίου 2019, 23:23
Για πρώτη φορά δεν έβαλε γκολ ο Σταματάκος - Τα 7 γκολ έφθασαν Κουζούλογλου και Μαναρίτσας

 

Ο Ζουζουλής δεν πέτυχε γκολ στον αγώνα της Σκεπαστής με τον Ηρακλή με τον οποίο για πρώτη φορά σε αγώνα του πρωταθλήματος δεν σκόραρε ο Σταματάκος και τον έφτασε στα 9 γκολ ο Γιάννης Σίμωσης. Βρήκαν, ακόμη, δίχτυα και ο Νίκος Κουζούλογλου (φωτό), καθώς και ο Τάσος Μαναρίτσας που έφθασαν τα 7 γκολ.

 

ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΕΡ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ:

 

Α' ΕΠΣΕ

10 ΓΚΟΛ  ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ Δ. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

9 ΓΚΟΛ  ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Ν. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

               ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

7 ΓΚΟΛ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ν. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ Ν. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΜΑΝΑΡΙΤΣΑΣ ΑΝ. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

5 ΓΚΟΛ  ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣ. (ΠΡΟΚΟΠΙ)

               ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΧΡ. (ΔΡΟΣΙΑ)

               ΣΙΔΕΡΗΣ Δ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

               ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Δ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

4 ΓΚΟΛ  ΡΟΥΜΠΗΣ  ΒΑΓΓ. (ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ)

               ΚΑΝΑΝΙ ΚΛ. (ΛΗΛΑΣ)

               ΤΡΕΠΕΚΛΗΣ Δ. (ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ)

               ΝΤΟΥΜΑΣ Κ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΜΠΙΜΠΑΪ Ι. (ΑΙΔΗΨΟΣ)

               ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΙΩ. του Β. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

               ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ  ΔΗΜ. (ΕΡΕΤΡΙΑ)

               ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

3 ΓΚΟΛ  ΧΥΣΚΑ (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΜΑΚΡΗΣ ΣΩ. (ΑΙΔΗΨΟΣ)

               ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΘΑΝ. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

               ΜΠΡΑΧΑ ΤΖΕΣΥ (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)

               ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Μ. (ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ)

               ΠΑΠΙΛΑΣ  Γ.. (ΛΗΛΑΣ)

               ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ  Κ. (ΕΡΕΤΡΙΑ)

               ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝ. (ΤΡΙΑΔΑ)

               ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  Β. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΓΓ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΛΑΜΠΡΟΥ  ΙΩ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤ. (ΟΛΥΜΠΟΣ)

2  ΓΚΟΛ  ΠΕΠΠΑΣ Γ. (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)

               ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ Δ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

               ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

               ΣΗΦΑΚΗΣ  (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

               ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΑΝ. (ΕΡΕΤΡΙΑ)

               ΛΑΖΡΙ Π. (ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ)

               ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ Ν. (ΔΡΟΣΙΑ)

               ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ Ν. (ΕΥΒΟΪΚΟΣ)

               ΜΗΤΡΟΥ Α. (ΗΡΑΚΛΗΣ)

               ΜΑΤΡΑΚΑΣ ΙΩ. (ΤΡΙΑΔΑ)

               ΚΑΡΑΤΖΑΣ  ΒΑΣ. (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)

              ΤΣΟΥΠΡΟΣ Γ. (ΠΡΟΚΟΠΙ)

               ΚΑΡΛΗΣ  Γ. (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)

               ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΠΑΤΕΡΙΤΣΑΣ  ΒΑΣ. (ΤΡΙΑΔΑ)

               ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ Γ. (ΔΡΟΣΙΑ)

               ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡ. (ΔΡΟΣΙΑ)

               ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΣ  ΙΩ. (ΕΡΕΤΡΙΑ)

               ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΑΙΔΗΨΟΣ)

               ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΙΩ. (ΟΛΥΜΠΟΣ)

 

Α' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

Η 9η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά ...περισσότερα

 

 

 

Β1 ΕΠΣΕ

7 ΓΚΟΛ   ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚ. (ΓΟΥΒΕΣ)

 6 ΓΚΟΛ  ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΑΕΧ)

                ΛΥΣΣΕΑΣ ΒΑΣ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

5 ΓΚΟΛ  ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΝΙΚ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

               ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Δ. (ΜΑΝΤΟΥΔΙ)

4 ΓΚΟΛ   ΛΑΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                 ΓΚΙΝΗΣ ΛΕΥΤ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                 ΜΠΙΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡ. (ΒΑΤΩΝΤΑΣ)

                 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΑΡ. (ΣΤΑΥΡΟΣ)

                 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΛ. (ΓΟΥΒΕΣ)

3 ΓΚΟΛ   ΣΤΕΡΓΙΟΥ  ΛΕΥΤ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

                 ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ Ν. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΣΤΕΛ. (ΠΟΛΙΤΙΚΑ)

                ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡ. (ΓΟΥΒΕΣ)

                 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Β. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ Δ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                 ΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ  ΒΑΣ.  (ΕΡΜΗΛΙΟΣ)

                 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠ. (ΑΕΧ)

                 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΚΑΡΑΒΑΣ Σ. (ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ)

2 ΓΚΟΛ   ΑΡΓΥΡΟΣ ΗΛ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ. (ΑΕΧ)

                 ΡΑΖΟΣ ΚΩΝ. (ΑΕΧ)

                 ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ Π. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

                 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Ν. (ΓΟΥΒΕΣ)

                 ΠΑΠΛΑΝΗΣ Β. (ΕΡΜΗΛΙΟΣ)

                 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

                 ΜΠΙΤΖΟΣ ΓΙΑΝ. (ΒΑΤΩΝΤΑΣ)

                 ΔΙΟΚΜΕΤΖΙΔΗΣ Ι.-Α.. (ΕΡΜΗΛΙΟΣ)

                 ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΑΠ. Χ. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

                 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΦΙΛ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

                 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ Δ. (ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ)

                 ΖΗΣΗΣ ΟΡΦ. (ΣΤΑΥΡΟΣ)

                ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ Δ. (ΑΕΧ)

                 ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ ΑΝΤ. (ΓΟΥΒΕΣ)

                ΑΛΕΞΙΟΥ Κ. (ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.)

                ΡΑΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓ. (ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.)

                ΑΡΚΑΣ Π. (ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.)

                ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. (ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.)

 

B2  ΕΠΣΕ

 

10 ΓΚΟΛ  GLOSHI L. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

7 ΓΚΟΛ  ΛΟΥΚΑ ΑΛΜΠΑΝ (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

               ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Κ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

6 ΓΚΟΛ  ΑΡΒΑΝΑΚΟΣ ΙΩ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

               ΜΗΤΡΟΥ Ν. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

               ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΓ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

5 ΓΚΟΛ  ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΗΛ. (ΑΥΛΙΔΑ)

               ΣΤΕΦΑΝΟΥ Π. (ΣΚΥΡΟΣ)

               ΚΑΡΑΜΠΑΣ Θ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧΙ)

               ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

4 ΓΚΟΛ  ΣΠΑΝΟΣ Θ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

               ΗΛΙΑΣ ΠΑΝ. (ΔΥΣΤΟΣ)

               ΜΙΚΡΑΚΗΣ ΑΛ. (ΛΗΛΑΝΤΙΟ)

               ΣΟΥΛΑΣ Γ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

              ΓΚΡΙΤΖΑΛΑΣ ΘΑΝ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

              ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣ. (ΑΟΚ-Π)

              ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡ. (ΣΚΥΡΟΣ)

              ΠΙΛΑΤΗΣ Κ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

3 ΓΚΟΛ  ΚΙΟΥΣΗΣ ΝΙ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

              ΚΙΟΥΣΗΣ Β. (ΔΥΣΤΟΣ)

              ΠΙΛΑΤΗΣ Α.-Π. (ΔΥΣΤΟΣ)

              ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

              ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ Δ. (ΣΚΥΡΟΣ)

              ΚΑΣΕΜΙ ΕΥ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ν. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

              ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩ. (ΔΥΣΤΟΣ)

             ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣ. (ΣΚΥΡΟΣ)

             ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣ. (ΝΕΟΧΩΡΙ)

             ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧΙ)

             ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩ. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

             ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΡ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

             ΙΣΟΥΦ Ρ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

2 ΓΚΟΛ ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΠ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

              ΛΟΥΚΑΤΖΙΚΟΣ Σ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

              ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΜ. (ΝΕΟΧΩΡΙ)

              ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ Δ. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

              ΔΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΙΩ. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

              ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

              ΠΑΓΩΝΗΣ Ι. (ΔΥΣΤΟΣ)

              ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Ν. (ΔΥΣΤΟΣ)

             ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡ. (ΣΚΥΡΟΣ)

              ΓΟΥΣΟΥΛΗΣ ΕΥΘ. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

              ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΑΝ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

             ΤΖΑΝΟΣ ΣΤΑΜ. (ΛΗΛΑΝΤΙΟ)

             ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ Γ. (ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ)

             ΚΟΡΔΩΝΗΣ Θ. (ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ)

             ΜΑΧΙΛΑΪ ΦΛ, (ΖΑΡΗΤΡΑ)

             ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΑΙΜ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

             ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

             ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

             ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΘΑΝ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤ.)

             ΖΙΑ ΝΙΚ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

             ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

             ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

             ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ Γ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

            ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΘΑΝ. (ΑΥΛΙΔΑ)

             ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΧΡ. (ΑΥΛΙΔΑ)

             ΚΡΟΚΟΣ ΜΑΡ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

             ΚΑΡΟ Α. (Ν. ΣΤΥΡΑ)

             ΤΡΑΧΙΩΤΗΣ ΕΥ. (Ν. ΣΤΥΡΑ)

             ΙΣΑΛΛΑΡΙ ΡΟΛ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

             ΠΟΔΑΡΑΣ Φ. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

             ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΛ. (ΛΗΛΑΝΤΙΟ)

             ΠΟΔΑΡΑΣ ΘΑΝ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

             ΚΑΤΣΙΚΑΣ Α. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

 

Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές

Η 9η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά ...περισσότερα

 
 
 

 

Γ1  ΕΠΣΕ

7 ΓΚΟΛ  ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ  Δ. (ΚΗΡΙΝΘΟΣ)

6 ΓΚΟΛ  ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ ΕΥ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

4 ΓΚΟΛ  ΝΤΕΝΤΗΣ ΙΩ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

               ΑΓΕΤΙ Δ. (ΛΙΜΝΗ)

3 ΓΚΟΛ  ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ Γ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

               ΛΑΪΟΣ Κ. (ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ)

2 ΓΚΟΛ  ΚΟΥΒΑΡΗΣ Ν. (ΛΙΜΝΗ)

               ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΤΕΦ. (ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ)

               ΚΑΠΛΑΝΗΣ Δ. (ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ)

               ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ Χ. (ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ)

               ΜΑΚΡΗΣ Κ. (ΛΙΜΝΗ)

              ΜΟΣΧΟΥ  Ε. (ΚΗΡΙΝΘΟΣ)

              ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  Α. (ΚΗΡΙΝΘΟΣ)

 

 

Γ2  ΕΠΣΕ

10 ΓΚΟΛ  ΣΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓ. (ΚΑΘΕΝΟΙ)

9 ΓΚΟΛ  ΜΑΡΙΕΤΗΣ Ι. (ΑΦΡΑΤΙ)

7 ΓΚΟΛ  ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩ. (ΕΡΑΠΟΣ)

5 ΓΚΟΛ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΠΙΣΣΩΝΑΣ)

3 ΓΚΟΛ  ΜΕΤΑΞΑΣ Δ. (ΕΡΑΠΟΣ)

2 ΓΚΟΛ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χ. (ΚΥΖΙΚΟΣ)

                ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ)

                ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΝ. (ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ)

                ΦΕΪΖΟΛΙ Κ. (ΚΑΘΕΝΟΙ)

                ΚΥΤΙΝΟΣ Α. (ΑΦΡΑΤΙ)

                ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Π. (ΚΥΖΙΚΟΣ)

                ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ Θ. (ΚΑΘΕΝΟΙ)

                ΡΑΝΑ Α. (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ)

                ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ Σ. (ΚΥΖΙΚΟΣ)

                ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΕΥ. (ΠΑΟΚ)

                SHOLLA L. (ΟΣΦΧ)

                ΜΠΕΓΙΑΖΗΣ Ν. (ΠΙΣΣΩΝΑΣ)

                ΤΣΩΚΟΣ Β. (ΠΙΣΣΩΝΑΣ)

                ΤΟΤΟΣ Α. (ΠΙΣΣΩΝΑΣ)

 

 

Γ3  ΕΠΣΕ

10 ΓΚΟΛ  ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗΣ ΗΛ. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

                 ΛΑΘΟΥΡΑΣ  Δ. (ΚΡΙΕΖΑ)

8 ΓΚΟΛ  ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΑΔ. (ΚΡΙΕΖΑ)

4 ΓΚΟΛ  ΠΑΣΣΑΣ Α. (ΜΟΝΟΔΡΙ)

3 ΓΚΟΛ  ΜΠΟΥΛΗΣ Α. (ΑΡΤΕΜΙΣ)

               ΑΝΔΡΕΟΥ Ι. (ΜΟΝΟΔΡΙ)

               ΦΩΤΙΑΣ  Β. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

2 ΓΚΟΛ  ΛΥΚΟΣ Μ. (ΚΡΙΕΖΑ)

               ΠΑΣΧΟΣ Ε. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

               ΠΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ Β. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

               ΚΑΨΟΥΛΗΣ K. (ΜΟΝΟΔΡΙ)

               ΑΝΔΡΕΟΥ Ι. (ΜΟΝΟΔΡΙ)

               ΛΑΘΟΥΡΑΣ  Σ. (ΚΡΙΕΖΑ)

               ΜΗΤΡΟΥ  ΕΛ. (ΚΡΙΕΖΑ)

               ΚΑΡΑΤΖΑΣ  Κ. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

               ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ  Κ. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

               ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ  Σ. (ΑΙΓΕΑΣ)

               ΚΑΡΑΠΑΣ  Σ. (ΚΥΜΗ)

               ΤΣΑΟΥΣΗΣ  Χ. (ΑΡΤΕΜΙΣ)

 

Γ' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, Βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

Η 7η αγωνιστική της Γ' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά ...περισσότερα

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Μετά την αποχή επέστρεψε στις προπονήσεις του ΑΟΧ ο Γιάννης Θωμάς

Μετά την αποχή επέστρεψε στις προπονήσεις του ΑΟΧ ο Γιάννης Θωμάς
Αθλητικά
[06/12/2019 - 19:35]

Θα βρίσκεται στην αποστολή του κυριακάτικου ματς με τον Ταμυναϊκό. ...περισσότερα

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ: Βαριά καμπάνα στον Βαταμίδη του Μιαούλη

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ: Βαριά καμπάνα στον Βαταμίδη του Μιαούλη
Αθλητικά
[06/12/2019 - 17:45]

Ολες οι ποινές από τις κόκκινες κάρτες ...περισσότερα

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ
Αθλητικά
[06/12/2019 - 15:57]

Ο Πόγκας σφυρίζει στο Γυμνό και στο Στάδιο. Παπακυριάκος στο Βασιλικό και την Αιδηψό ...περισσότερα