Αθλητικά

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ
2 Δεκεμβρίου 2019, 23:35
"Επιασε" τον Ζουζουλή ο Σταματάκος

Η κόκκινη που είδε μετά τον πανηγυρισμό του για γκολ στον αγώνα με την Αιδηψό στέρησε από τον Δημήτρη Ζουζουλή να αγωνιστεί το Σάββατο κι έτσι τον "έπιασε" στην πρώτη θέση του πίνακα των σκόρερ ο Νίκος Σταματάκος του Ηρακλή που σκόραρε στα Ψαχνά με το Αυλωνάρι.

 

ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΕΡ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ:

 

Α' ΕΠΣΕ

11 ΓΚΟΛ  ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ Δ. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

                 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Ν. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

10 ΓΚΟΛ  ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

8 ΓΚΟΛ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ν. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΜΑΝΑΡΙΤΣΑΣ ΑΝ. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

7 ΓΚΟΛ  ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ Ν. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΧΡ. (ΔΡΟΣΙΑ)

6 ΓΚΟΛ ΣΙΔΕΡΗΣ Δ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

5 ΓΚΟΛ  ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣ. (ΠΡΟΚΟΠΙ)

               ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Δ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΡΟΥΜΠΗΣ  ΒΑΓΓ. (ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ)

               ΝΤΟΥΜΑΣ Κ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΓΓ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

Α' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

Η 11η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά ...περισσότερα

 

 

Β1 ΕΠΣΕ

7 ΓΚΟΛ   ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚ. (ΓΟΥΒΕΣ)

6 ΓΚΟΛ  ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΑΕΧ)

                ΛΥΣΣΕΑΣ ΒΑΣ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

                ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΝΙΚ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ Δ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Δ. (ΜΑΝΤΟΥΔΙ)

5 ΓΚΟΛ   ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΛ. (ΓΟΥΒΕΣ)

               ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΑΡ. (ΣΤΑΥΡΟΣ)

                ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΜΠΙΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡ. (ΒΑΤΩΝΤΑΣ)

                ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡ. (ΓΟΥΒΕΣ)

                

B2  ΕΠΣΕ

12 ΓΚΟΛ  GLOSHI L. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

9 ΓΚΟΛ  ΑΡΒΑΝΑΚΟΣ ΙΩ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

8 ΓΚΟΛ  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Κ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

7 ΓΚΟΛ  ΛΟΥΚΑ ΑΛΜΠΑΝ (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

               ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧΙ)

6 ΓΚΟΛ  ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΗΛ. (ΑΥΛΙΔΑ)

               ΜΗΤΡΟΥ Ν. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

               ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΓ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

               ΣΤΕΦΑΝΟΥ Π. (ΣΚΥΡΟΣ)

               ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

               ΚΑΡΑΜΠΑΣ Θ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧΙ)

5 ΓΚΟΛ ΚΑΣΕΜΙ ΕΥ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

              ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣ. (ΑΟΚ-Π)

              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ν. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

              ΙΣΑΛΛΑΡΙ ΡΟΛ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

 

Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές

 

Η 11η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά ...περισσότερα

 

 

Γ1  ΕΠΣΕ

7 ΓΚΟΛ  ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ  Δ. (ΚΗΡΙΝΘΟΣ)

               ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ ΕΥ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

6 ΓΚΟΛ  ΝΤΕΝΤΗΣ ΙΩ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

4 ΓΚΟΛ  ΑΓΕΤΙ Δ. (ΛΙΜΝΗ)

               ΛΑΪΟΣ Κ. (ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ)

 

Γ2  ΕΠΣΕ

 

13 ΓΚΟΛ  ΜΑΡΙΕΤΗΣ Ι. (ΑΦΡΑΤΙ)

11 ΓΚΟΛ  ΣΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓ. (ΚΑΘΕΝΟΙ)

7 ΓΚΟΛ  ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩ. (ΕΡΑΠΟΣ)

6 ΓΚΟΛ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΠΙΣΣΩΝΑΣ)

                ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ)

4 ΓΚΟΛ ΡΑΝΑ Α. (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ)

 

 

 

Γ3  ΕΠΣΕ

11 ΓΚΟΛ  ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗΣ ΗΛ. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

                 ΛΑΘΟΥΡΑΣ  Δ. (ΚΡΙΕΖΑ)

9 ΓΚΟΛ  ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΑΔ. (ΚΡΙΕΖΑ)

5 ΓΚΟΛ  ΠΑΣΣΑΣ Α. (ΜΟΝΟΔΡΙ)

4 ΓΚΟΛ  ΦΩΤΙΑΣ  Β. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

              

Γ' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, Βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

Η 9η αγωνιστική της Γ' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά ...περισσότερα

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ