Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές
26 Ιανουαρίου 2020, 17:35
Η 18η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 0-0 |
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΑΝΑΓΓΕΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 1-1 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 1-0 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 0-1 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 0-4 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 2-4 |
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 1-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 0-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΑΓΩΝ. | ΒΑΘ. | |
1 | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 18 | 45 |
2 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 18 | 40 |
3 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 18 | 33 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 18 | 32 |
5 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 18 | 30 |
6 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 18 | 28 |
7 | EΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 18 | 27 |
8 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 18 | 27 |
9 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 18 | 27 |
10 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 18 | 23 |
11 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 18 | 22 |
12 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 18 | 22 |
13 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 18 | 20 |
14 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 18 | 18 |
15 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 18 | 11 |
16 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 18 | 2 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
1/2/20 | 15:00 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
1/2/20 | 15:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | Π. ΛΑΟΥ |
1/2/20 | 15:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ |
2/2/20 | 15:00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
AΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 3-3 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 2-2 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | 3-0 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 2-0 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 0-0 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 6-0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 1-1 |
ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 1-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΑΓΩΝ. | ΒΑΘΜ. | |
1 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 18 | 47 |
2 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | 18 | 41 |
3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 18 | 39 |
4 | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 18 | 35 |
5 | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ (-1) | 18 | 34 |
6 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 17 | 28 |
7 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ* | 17 | 28 |
8 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 18 | 27 |
9 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 18 | 25 |
10 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 18 | 22 |
11 | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | 18 | 20 |
12 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 18 | 18 |
13 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 18 | 14 |
14 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 18 | 14 |
15 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 18 | 11 |
16 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 18 | 0 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | 2ος όμιλος | 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
1/2/20 | 13:00 | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΦΥΛΛΩΝ |
1/2/20 | 15:00 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
1/2/20 | 15:00 | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΔΥΣΤΟΥ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΒΡΥΣΗΣ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
2/2/20 | 15:00 | ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |