ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΤΑΚΗ 1-3: Μεγάλη νίκη με 3 γκολ του Λεωνίδα Μεγάλου

18 Απριλίου 2021, 18:50
Η ομάδα της Εύβοιας επανήλθε με νίκη στο πρωτάθλημα

Νικηφόρα ήταν η επίσημη... επανεκκίνηση του ΑΟ Νέας Αρτάκης, η οποία μέσα στην Αταλάντη νίκησε την τοπική ομάδα με 3-1 και ανέβηκε στην 4η θέση της βαθμολογίας έχοντας κάνει το ρεπό της.

Όλα τα γκολ του αγώνα  σημειώθηκαν στο β' 45λεπτο, ενώ και τα τρία της μεγάλης νίκης του ΑΟΝΑ τα σημείωσε ο Λεωνίδας Μεγάλος.

Ο υψηλόσωμος επιθετικός των ερυθροκίτρινων άνοιξε το σκορ στο 54'. Ισοφάρισε ο Δουβάρας τρία λεπτά αργότερα, αλλά ο Μεγάλος ανταπάντησε στο 65' και λίγο πριν λήξει το ματς ο ίδιος ολοκλήρωσε το τρίποντο της Αρτάκης.

Με τη νικήτρια αγωνίστηκαν οι: Τζουβάρας, Καραμπάς, Μυρτέζα, Τσατσαρώνης, Τσίγκας, Χατζηστάμου (60' Παπαδάκης), Ζαχαρόπουλος (79' Πατερίτσας), Σκριβάνος (60' Μυτάκης), Στασινόπουλος, Δήμου (85' Κωνσταντάγκας), Μεγάλος

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΡΘΡΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟ ΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗ ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ

Ο Χαλκιδέος Μπάμπης Σαχίνης με τη φανέλα του ΑΠΟ Αταλάντης έχει σκοράρει σε βάρος 4 ομάδων της Εύβοιας

[18/04/2021 - 00:03]

Με συμπαίκτες τον Κώστα Μπόλμπαση και τον Μαντουδιανό Τσιμιλιώτη - Διαβάστε τι έχει κάνει η αντίπαλος του ΑΟΝΑ με τις ομάδες της Εύβοιας ...περισσότερα