Αθλητικά

Α' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική βαθμολογία

11 Ιουνίου 2021, 12:29
Με μια ματιά δείτε τι έκαναν αναλυτικά οι Αβαντίδες

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

    ΑΓΩΝ. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ ΔΙΑΦ.ΤΕΡ. ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ 10 20 8 +12 25
2 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 16 1 +15 22
3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10 26 5 +21 21
4 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 10 22 6 +16 21
5 ΑΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 10 20 17 +3 14
6 ΟΦΗ 10 11 12 -1 13
7 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10 17 9 +8 13
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  10 14 21 -7 11
9 ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ 10 12 21 -9 9
             
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10 6 34 -28 4
11 ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 10 0 30 -30 -

 

Με κλικ στο σκορ του αγώνα των Αβαντίδων μπορείτε να δείτε τις λεπτομέρειες

 

Tο πρόγραμμα του 2ου ομίλου :

1η αγωνιστική 

Αγία Παρασκευή – Φείδων Άργους  1-0
ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ – Ολυμπιάδα Υμηττού  1-0
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕ Μεσολογγίου  0-3 α.α.
Οδυσσέας Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών  6-0
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου  1-1
Ρεπό: ΟΦΗ

2η αγωνιστική

ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή  0-0
Φείδων Άργους – ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ   2-3
Ολυμπιάδα Υμηττού – Οδυσσέας Γλυφάδας  0-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Εργοτέλης  2-6
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών  1-0
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η αγωνιστική 

Αγία Παρασκευή – ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ   1-0
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ  0-3 α.α.
Οδυσσέας Γλυφάδας – Φείδων Άργους  3-0
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού  2-7
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕ Μεσολογγίου  0-5
Ρεπό: Εργοτέλης

4η αγωνιστική 

Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγία Παρασκευή  0-3 α.α.
ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ – Οδυσσέας Γλυφάδας  2-1
ΟΦΗ – Εργοτέλης  0-0
Φείδων Άργους – Αστέρας Ρεθύμνου  0-5
ΑΕ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού  0-1
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή – Οδυσσέας Γλυφάδας  1-1
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ   0-1
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ  1-1
ΑΕ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους  4-1
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η αγωνιστική

Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή  0-0
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αστέρας Ρεθύμνου  4-0
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών  0-3 α.α.
ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ – ΑΕ Μεσολογγίου  1-1
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού  1-1
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου  5-0
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης  0-4
ΑΕ Μεσολογγίου – Οδυσσέας Γλυφάδας  2-4
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Φείδων Άργους – ΟΦΗ  1-2
Ρεπό: ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ

8η αγωνιστική

Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή  0-3
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Μεσολογγίου  1-1
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού  2-3
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους  0-3 α.α.
ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ – ΟΦΗ  2-1
Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

9η αγωνιστική 

Αγία Παρασκευή – ΑΕ Μεσολογγίου  2-0
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών  5-0
Φείδων Άργους – Εργοτέλης  2-1
ΟΦΗ – Οδυσσέας Γλυφάδας  0-4
ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η αγωνιστική 

Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγία Παρασκευή  0-0
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους  0-3
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ  1-2
Εργοτέλης – ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ   0-1
Οδυσσέας Γλυφάδας – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου

11η αγωνιστική 

Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού  0-2
ΟΦΗ – ΑΕ Μεσολογγίου  1-2
ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ – Ατρόμητος Αθηνών  6-2
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου  0-3 α.α.
Οδυσσέας Γλυφάδας – Εργοτέλης  0-0
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ