Αθλητικά

Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

13 Ιανουαρίου 2019, 23:49

1ος ΟΜΙΛΟΣ

   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΟΡ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ανεβλ.
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 0-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 1-3
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ  ανεβλ.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0-1
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2-2

 

 

  Β' - 1ος Όμιλος ΑΓΩΝ. Β
1 ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ 12 32
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 12 31
3 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 11 28
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12 26
5 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 11 18
6 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 12 14
7 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 12 14
8 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 11 13
9 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 11 11
10 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 12 7
11 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 12 6
12 ΑΟ ΑΓΙΟΥ 12 1

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
19/01/19 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΟΥΒΩΝ
20/1/19 15:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
20/1/19 15:00 ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
20/1/19 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
20/1/19 15:00 ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ 2014 ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
20/1/19 15:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΚΕΧΡΙΩΝ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 3-1
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-3 α.α.
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Ανεβλήθη
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ 1-0
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 0-0
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΡΕΠΟ  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  Β' - 2ος Όμιλος ΑΓΩΝ. ΒΑΘΜ
1 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ * 11 30
2 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ * 11 27
3 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ * 11 25
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12 23
5 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ* 11 22
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ* 11 17
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* 11 17
8 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 11 16
9 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* 11 16
10 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ * 11 10
11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* 10 10
12 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ * 9 9
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ* 10 8
14 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 12 7
15 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12 -3

* Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
19/1/19 15:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19/1/19 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗ-ΠΑΠΙΛΑ
19/1/19 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
20/1/19 15:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
20/1/19 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΠΑΛΙΟΥΡΑ
20/1/19 15:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤ. ΦΥΛΛΩΝ
20/1/19 15:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
    ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΕΠΟ  

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

     ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΟΡ
ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ  ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ανεβλ.
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 6-1
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ 3-1
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 0-3 αα
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 2-1
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 1-1

 

  Β' - 3ος Όμιλος ΑΓΩΝ. Β
1 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 12 32
2 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12 31
3 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 12 22
4 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 12 22
5 ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ 12 21
6 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 12 19
7 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 12 15
8 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. 12 14
9 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 11 12
10 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ 11 6
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ 10 4
12 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ (-9) 12 -9

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
19/1/19 13:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΔΥΣΤΟΥ
19/1/19 15:00 ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
19/1/19 15:00 ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΖΑΡΑΚΩΝ
19/1/19 15:00 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
20/1/19 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙX. ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΒΡΥΣΗΣ
    ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 3-0 άνευ αγώνα

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β ΕΠΣΕ (1ος ΟΜΙΛΟΣ): Εγινε Ατρόμητος με καθυστέρηση και ελλειπής

Β ΕΠΣΕ (1ος ΟΜΙΛΟΣ): Εγινε Ατρόμητος με καθυστέρηση και ελλειπής
Αθλητικά
[16/01/2019 - 01:20]

Η ομάδα των Βασιλικών κέρδισε τον Ακράτητο  -  Δυο νέοι παίκτες στην 11άδα της ομάδας των Κεχριών ...περισσότερα

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ: Πήρε Γιάννη Σμυρναίο

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ: Πήρε Γιάννη Σμυρναίο
Αθλητικά
[15/01/2019 - 13:40]

Αποκτήθηκε και ο Παπαγεωργίου από την ΑΕΚ Χαλκίδας. ...περισσότερα