Βαθμολογίες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ 2017-18: Ολοι οι αγώνες (Αποτελέσματα-σκόρερ-βαθμολογίες)

8 Μαρτίου 2018, 09:09
Ολα με μια ματια κι ένα κλικ

ΜΕ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΔΕΙΤΕ ΣΚΟΡΕΡ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

Α' ΦΑΣΗ (ΟΜΙΛΟΙ)

1ος όμιλος   ΣΚΟΡ
1η αγωνιστική    
ΑΟ Λ.  ΑΙΔΗΨΟΥ Π.Σ. ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΣ. ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 0-1
2η αγωνιστική    
ΑΣ. ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Λ.  ΑΙΔΗΨΟΥ 1-6
Π.Σ. ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ 2-2
3η αγωνιστική    
ΑΣ. ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ Π.Σ. ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΟ Λ.  ΑΙΔΗΨΟΥ 1-7
     
2ος όμιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3-0
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 2-3
 2η αγωνιστική    
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 1-0
 3η αγωνιστική    
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2-1
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-5
     
3ος όμιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 4-2
ΡΕΠΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
 2η αγωνιστική    
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 1-4
ΡΕΠΟ ΑΟ ΩΡΕΩΝ  
 3η αγωνιστική    
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 2-0
ΡΕΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ  
     
4ος όμιλος   ΣΚΟΡ
  1η αγωνιστική    
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2-2
ΡΕΠΟ ΣΚΕΠΑΣΤΗ  
  2η αγωνιστική    
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ 5-1
ΡΕΠΟ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  
 3η αγωνιστική    
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 3-2
ΡΕΠΟ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ  
     
5ος όμιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 2-1
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 2-0
  2η αγωνιστική    
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-5
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1-0
 3η αγωνιστική    
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 3-1
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 3-2
     
6ος όμιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 1-0
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 2-0
  2η αγωνιστική    
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-3
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 0-0
 3η αγωνιστική    
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 0-7
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 2-3
     
7ος όμιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5-0
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-5
  2η αγωνιστική    
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 0-7
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 8-0
 3η αγωνιστική    
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4-7
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-4
     
8ος όμιλος   ΣΚΟΡ
  1η αγωνιστική    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 2-0
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2-4
  2η αγωνιστική    
ΑΟ  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-2
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 4-1
 3η αγωνιστική    
ΑΟ  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 0-2
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-3
     
9ος όμιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 5-1
ΡΕΠΟ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
  2η αγωνιστική    
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 1-1
ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ  
 3η αγωνιστική    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
ΡΕΠΟ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
     
10ος όμιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-1
  2η αγωνιστική    
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-4
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-0
 3η αγωνιστική    
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 0-8
     
11ος ομιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑ. 0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1-1
  2η αγωνιστική    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 5-0
 3η αγωνιστική    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ 0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-4
     
12ος ομιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4-1
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 3-3
  2η αγωνιστική    
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 1-2
 3η αγωνιστική    
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-0
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-2
     
13ος ομιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 2-1
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ 4-1
  2η αγωνιστική    
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 1-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 1-2
 3η αγωνιστική    
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 2-6
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 1-0
     
14ος ομιλος   ΣΚΟΡ
 1η αγωνιστική    
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 3-0
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 0-0
  2η αγωνιστική    
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 1-4
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 3-1
 3η αγωνιστική    
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 1-1
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 1-6
     
15ος ομιλος   ΣΚΟΡ
  1η αγωνιστική    
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 9-0
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. 0-2
  2η αγωνιστική    
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 2-3
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 2-5
 3η αγωνιστική    
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 5-0
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 0-2
     
16ος ομιλος   ΣΚΟΡ
  1η αγωνιστική    
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 3-0
ΡΕΠΟ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
  2η αγωνιστική    
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 1-2
ΡΕΠΟ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ  
 3η αγωνιστική    
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 3-0
ΡΕΠΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

  1ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3 15 2 9
2 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 3 5 7 6
3 ΠΟΔ. ΣΥΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3 3 7 1
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ 3 3 10 1

 

  2ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 3 13 1 9
2 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 3 5 8 6
3 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 2 5 3
4 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 3 9 0 0

 

  3ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 2 8 3 6
2 ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2 4 4 3
3 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 2 1 6 0

 

  4ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 AE ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2 4 0 4
2 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2 7 4 3
3 ΕΛΛΗΝΙΚΑ 2 3 7 1

 

  5ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 5 3 6
2 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 3 9 5 6
3 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 3 3 5 3
4 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 3 4 8 3

 

  6ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 3 7 3 9
2 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3 7 1 4
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 3 4 3 4
4 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1 12 0

 

  7ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 3 16 1 9
2 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 3 15 9 6
3 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 9 15 3
4 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 3 2 17 0

 

  8ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 3 7 2 9
2 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 3 6 3 6
3 ΑΟ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 1 5 6
4 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 3 4 11 0

 

  9ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2 6 2 4
2 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2 2 2 2
3 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2 2 6 1

 

  10ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 3 19 1 9
2 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 5 10 6
3 ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 5 8 3
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 0 10 0

 

  11ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 3 9 0 9
2 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 3 3 4 4
3 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 5 6 3
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 3 3 10 1

 

  12ος όμιλος ΑΓ. ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 10 3 9
2 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 3 7 7 4
3 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 3 6 6 4
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 2 9 0

 

  13ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ.  ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 3 7 2 9
2 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 3 5 3 6
3 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 3 8 6 3
4 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ 3 4 13 0

 

  14ος όμιλος ΑΓ.  ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 3 14 2 9
2 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 3 9 3 6
3 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 3 5 6 3
4 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 3 2 19 0

 

  15ος όμιλος ΑΓ.  ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3 14 2 9
2 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 3 9 3 6
3 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 3 5 6 3
4 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 3 2 19 0

 

  16ος όμιλος ΑΓ.  ΓΚΟΛ Υ. ΓΚΟΛ Κ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2 5 1 6
2 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 4 2 3
3 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 2 0 6 0

 

 Β' ΦΑΣΗ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΣ ΓΥΡΟΣ   ΣΚΟΡ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 2-3
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 1-3

 

 Β' ΦΑΣΗ   ΣΚΟΡ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2-0
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-7
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 0-2
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3-1
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 0-4
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-4
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. 1-4
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 0-2
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 0-4
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-2
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ κ.δ. 2-2 παρ. 3-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-1
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-1
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-3
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ κ.δ. 3-3, πεν. 4-5

 

 

Γ' ΦΑΣΗ    
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 0-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 2-0
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ  ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 1-3
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 0-3
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 2-4
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ κ.δ. 1-1 παρ. 1-1 πεν. 1-3 (2-4)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 0-3

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

  Α' ΑΓΩΝΕΣ    
8/11/17 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-5
15/11/17 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ  1-0
8/11/17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-0
8/11/17 ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 0-4

 

  Β' ΑΓΩΝΕΣ    
15/11/17 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

κ.δ.& παρ.1-0 πεν. 2-4

22/11/17 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 2-1
22/11/17 ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ  ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 6-1
29/11/17 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ

4-0

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

  ΩΡΑ Α' ΑΓΩΝΕΣ    
23/12/17 15:00 ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ  ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-0
20/12/17 15:00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΟΛ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ 4-0
         
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β' ΑΓΩΝΕΣ    
3/1/18 16:00 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ  0-2 παράταση
30/12/17 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-1

 

ΤΕΛΙΚΟΣ (7/3/2018)

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ -  ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-0

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ