Βαθμολογίες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ 2018-2019: Ολοι οι αγώνες (Αποτελέσματα)

28 Σεπτεμβρίου 2018, 12:01

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ A' ΦΑΣΗ   ΓΗΠΕΔΟ
1/09/18 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3-2
1/09/18 17:00 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 0-1
1/09/18 17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 2-4
2/09/18 17:00 ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 4-2
2/09/18 17:00 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 4-0
2/09/18 17:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-6
2/09/18 17:00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-0
2/09/18 17:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ 2-0
2/09/18 17:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-2
2/09/18 17:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-6
2/09/18 17:00 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 0-1
2/09/18 17:00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-5
2/09/18 17:00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3-0
2/09/18 17:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ 6-0
8/09/18 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-2 παρ.
8/09/18 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ  0-2
8/09/18 17:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ 1-0
8/09/18 17:00 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-3
9/09/18 17:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 0-2
9/09/18 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 0-1
9/09/18 17:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 0-2
9/09/18 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ  3-2
9/02/18 17:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 0-4
16/09/18 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5-2
9/09/18 17:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2-3
23/09/18 16:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 5-0
    ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 0-3 α.α.
    ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Προκρίνεται χωρίς αγώνα  
    ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Προκρίνεται χωρίς αγώνα  
    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Προκρίνεται χωρίς αγώνα  
    ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ Προκρίνεται χωρίς αγώνα  
    ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Προκρίνεται χωρίς αγώνα  
         
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Β' ΦΑΣΗ   ΓΗΠΕΔΟ
8/09/18 17:15 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-2 παρ
15/09/18 16:30 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 4-1
15/09/18 16:30 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-4
15/09/18 16:30 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-0
16/09/18 16:00 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 0-8
16/09/18 16:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-7
16/09/18 16:30 ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 3-2
16/09/18 16:30 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-2
16/09/18 16:30 ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-2 παρ
16/09/18 16:30 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-2
22/09/18 16:00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 1-3
23/09/18 16:00 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 7-8 παρ.
23/09/18 16:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ  1-0
23/09/18 16:00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 1-0
23/09/18 16:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 1-4
03/10/18 16:00 ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 0-4
         
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Γ' ΦΑΣΗ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΣ ΓΥΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
3/10/18 16:00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-1
         
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ Γ' ΦΑΣΗ   ΓΗΠΕΔΟ
22/09/18 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-0
23/09/18 16:00 ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1-3
23/09/18 16:00 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 3-3 κ.α. 3-4 πεν.
3/10/18 16:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 3-2 παρατ.
3/10/18 16:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-4 παρατ.
17/10/18 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-1
17/10/18 15:30 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-1
17/10/18 15:30 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-4

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ