Βαθμολογίες

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 2020-'21: Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογία

2 Οκτωβρίου 2020, 12:40

 

  Ομάδα Α Ν Ι H Υ Κ Β
1 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 6 5 0 1 19 4 15
2 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 6 4 1 1 14 6 13
3 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 6 4 1 1 10 3 13
4 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 6 4 1 1 11 5 13
5 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 6 3 1 2 19 9 10
6 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 6 3 1 2 8 8 10
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 6 2 3 1 8 6 9
8 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 6 2 2 2 7 9 8
9 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 6 2 1 3 7 7 7
10 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 6 1 4 1 9 9 7
11 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 6 1 3 2 7 9 6
12 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 6 2 0 4 11 14 6
13 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 6 1 3 2 8 13 6
14 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 6 1 1 4 4 18 4
15 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 6 1 0 5 6 14 3
16 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 6 1 0 5 10 24 3

 

 

1η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 8-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2-2
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-4
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 3-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 3-1
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 3-1
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 1-2
2η Αγωνιστική  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 0-1
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 3-2
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-3
3η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 3-0
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 0-1
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 0-0
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-2
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-1
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2-4
4η Αγωνιστική  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-4
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 4-7
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-3
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-0
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 3-0
5η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-1
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7-0
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-2
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 1-0
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 0-2
6η Αγωνιστική  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-0
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 1-0
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 2-1
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-3
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 1-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 3-2
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-1
7η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
8η Αγωνιστική  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
9η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
10η Αγωνιστική  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
11η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
12η Αγωνιστική  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
13η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
14η Αγωνιστική  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
15η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
16η Αγωνιστική  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
17η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
18η Αγωνιστική  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
19η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
20η Αγωνιστική  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
21η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
22η Αγωνιστική  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
23η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
24η Αγωνιστική  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
25η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
26η Αγωνιστική  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
27η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
28η Αγωνιστική  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
29η Αγωνιστική  
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014  
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  
30η Αγωνιστική  
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ  
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική βαθμολογία

Α' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική βαθμολογία
Αθλητικά
[11/06/2021 - 12:29]

Με μια ματιά δείτε τι έκαναν αναλυτικά οι Αβαντίδες ...περισσότερα

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (4ος όμιλος) 2020-21: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική Βαθμολογία

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (4ος όμιλος) 2020-21: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική Βαθμολογία
Αθλητικά
[11/06/2021 - 11:41]

Με μια ματιά οι λεπτομέρειες κάθε αγώνα του Ηρακλή Ψαχνών και της Αρτάκης ...περισσότερα